М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Angeloc2567
Angeloc2567
15.05.2020 05:17 •  Українська мова

Составить четверостишие со словами україна, калина, мова, соловїна. , надо.

👇
Ответ:
Grazhdankin
Grazhdankin
15.05.2020

Простите пишу русскими буквами:

Люба наша Украина,

Дэ цвитэ ридна калина,

Л'еться наша мова,

Начэ писня  солов'йына.

4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Matroskinnn
Matroskinnn
15.05.2020

 Моє улюблене заняття

Я дуже люблю вишивати хрестиком та гладдю. Вишивання мене заспокоює та налаштовує на позитивний лад.  Вишиваю я вже три роки. Спочатку мені бабуся показала, як це треба робити, подарувала вишивальні голки, п’яльці та муліне.

Вчилася я вишивати на кухонних рушничках. Я вишивала як готові візерунки, які знаходила в Інтернеті, так і ті, що вигадувала сама. З часом у мене виходило все краще, і минулого року я вишила скатертину для бабусі. По краю скатертини я гладдю вишила травичку, з якої визирають квіточки. Бабуся дуже зраділа подарунку і сказала, що пишається мною.

Частіше за все я вишиваю рушники та серветки. Я взагалі люблю власними руками робити речі, якими буде хтось користуватися. Таким чином, моє хобі не тільки приємне, але й корисне заняття.

4,6(23 оценок)
Ответ:
putinal
putinal
15.05.2020
Пісня з давніх-давен вважається невід'ємною частинкою кожного народу. Вона уособлює спогади про минуле, роздуми про сьогодення та мрії про щасливе майбутнє. На мою думку, жоден народ не може існувати без частини душі – пісні.
Українські пісні наповнені глибоким змістом й роздумами. Складаючи їх, народ описував свої переживання, почуття, мрії та надії.
Багато про давні часи можуть розповісти обрядові пісні: веснянки, колядки, щедрівки. Ми можемо не сприймати поклоніння предків перед силами природи, але шанобливе ставлення до хліба, праці, природи не може залишити нас байдужими. Коляда та щедрівка піднімають настрій, об'єднують у християнській родині.
У пейзажній пісенній ліриці змальована чарівна краса рідної природи: безмежні степи, зелені ліси, блакитні річки, золоті пшеничні лани. Здавалося б звичайний краєвид, та дорогий для серця, він оживає в пісенних рядках:
Під гаєм в'ється річенька,
Мов скло вона блистить.
Долиною зеленою,
Кудись вона біжить.
Основне ж багатство рідної землі – український працелюбний народ, що заселяє її – про це теж розповідають пісні.
В інших йдеться про нестримне кохання парубка до дівчини. Вони яскраві на емоції та душевні переживання, які переповнюють їхні серця:
Сопілочка калинова, ясенове денце
Не сопілка тото грає, а любкове серце.
Як не згадати козацькі пісні, що охоплюють цілу епоху визвольної боротьби. У них майстерно оспівані події, час, неординарні поступки героїв. Відображається заклик до боротьби за волю та краще майбутнє в багатьох із них.
Молодою кров'ю полеглих синів скроплені стрілецькі пісні. Вони є особливим прикладом мужності в нерівній боротьбі з численним ворогом.
Також у пісенній творчості неабияка роль відводиться материнській любові до своєї дитини, тузі за загиблим:
Вернися, синку, додомоньку,
Змию, зчешу головоньку.
А перейнятися силою пісні допомагають багаті художні засоби: постійні епітети, символи, паралелізм, метафора, зменшено-пестливі слова. Пісні стільки можуть розповісти про все, вони дуже різні, що, напевно, залишиться байдужою тільки супер черства людина. Допоки ми їх знаємо чи співаємо - пісні житимуть вічно, бо є частиною душі народу, тобто кожного з нас.
4,5(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ