М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спільнокореневі слова до слів говорила співала шепотіла переспівала? ? заранее

👇
Ответ:
BabyTaya
BabyTaya
23.02.2020
Говорила - говорити, говорив, говорить, говорили; співала -  співали, співав, доспівав; шепотіла - шепотіти, шепочуть, дошепочуть; переспівала - переспівали, переспівати, переспівають.
4,7(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
doreta
doreta
23.02.2020

Інтернет сьогодні скрізь: у кожному будинку, офісі, в мобільному телефоні. Зручність користування цим винаходом цивілізації є простою та доступною майже кожному студентові, працівникам розумової праці та і багатьом іншим громадянам.

Різноманітні пошукові системи пропонують користувачам усіляк сортування, фільтрації та пошуку необхідної інформації. На перший погляд, це зручно, значно скорочує час на пошуки важливої інформації.

Але давайте розберемося, чим ми платимо за ці зручності та й чи такими вже достовірними є інформаційні джерела, викладені на сайтах в Інтернеті.

У минулі часи поява локальної мережі в інституті та підключення її до «всесвітньої павутини» викликала у мене, тодішнього студента, захоплення і подив. Передача інформації на величезні відстані займала усього декілька секунд. Доступність до всіх світових сайтів відкривала величезні можливості в пізнанні світу та спілкуванні з людьми з інших континентів Земної кулі.

Зручність та заощадження часу на пошуки потрібної інформації не йшла ні в яке порівняння з подібним пошуком у бібліотеці з її численними каталогами й різними незручностями, пов’язаними з копіюванням цієї інформації. Не виходячи з дому, кожен, здавалося б, міг мати доступ до будь-яких знань, якими «переповнений» Інтернет.

Але, як відомо, такий безкоштовний обсяг інформації, як сир в мишоловці, задарма у світі грошей і споживчих стосунків суспільства підкладений не буде. Яка каверза ховається за всією цією «зручністю»? Яку ціну ми платимо за нашу лінь та небажання ходити й працювати з книгами до бібліотек? І наскільки точною та «важливою» є та інформація, яку ми знаходимо в павутині всесвітньої мережі?..

4,7(42 оценок)
Ответ:
vegyan0000
vegyan0000
23.02.2020
Письмо є одним з таких винаходів людства, без якого було б неможливе його існування. Звукова мова обмежена в просторі і часі, тому існує і споконвіків існувала потреба в передачі інформації. Саме письмо стало засобом такої передачі.

Письмо – штучно створена система фіксації мовлення, яка дає змогу за до графічних елементів передавати мовленнєву інформацію на відстані й закріплювати її в часі.

Винахід письма можна вважати другим за важливістю (після звукової мови). Він спричинив справжню інтелектуальну революцію, забезпечивши повноцінну передачу інформації, а, отже, досвіду поколінь. Значно зросла і прискорилася взаємодія між різними групами людей, інтенсифікувалася торгівля, виробництво, стало можливою повноцінне функціонування художньої літератури.

Навіть зараз, після винаходу в передачі звукового мовлення роль письма анітрохи не зменшилася.

До винаходу письма людство йшло довгими шляхами і тільки кілька тисячоріч назад стало застосовувати для запису мови знаки.

Прийнято вважати, що це відбулося біля шести тисяч років тому, у четвертому тисячолітті до нашої ери (епоха неоліту), на думку інших дослідників – уже з восьмого тисячоліття.

Правда, перші найпростіші спроби графічної передачі інформації, знайдені в печерах на півночі Іспанії зроблені близько 20 тис. pоків до н.е., проте немає достатніх підстав називати їх письмом.
4,6(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ