Чому саме книгу вважають джерелом знань і називають найбільшим багатством? Адже інформацію можна отримати і з відео, і з аудіозапису? Так, але не зовсім. Науковці стверджують, що саме під час читання ми розвиваємо свій мозок. До того ж, читання художніх творів потребує неабиякої фантазії: читач уявляє собі героїв, їхні характери, дії, тощо. А якщо ми дивимося художній фільм, то всю цю працю за нас вже зробили режисер та актори. Може, глядачу й легше, ніж читачу, але фантазію це не розвиває. Тобто, читання книг є більш корисним, ніж перегляд фільмів, бо книга робить нас розумнішими. А розум не купиш ні за які гроші. Тому, я згоден з тим, що книга - це найбільше багатство.
Сьогодні, у роки бурхливого інформаційного буму, гостро постає питання: чи потрібно читати книги?Багато людей, особливо молодих, схиляються до думки, що для розвитку особистості достатньо передивитись цікаві телепередачі, перечитати популярні газети й журнали, посидіти біля комп'ютера.
Інші скільки живуть, стільки й черпають мудрість з творів класичної літератури. 1 для них проблеми, порушені в творах, актуальні й зараз.Я вважаю, що значення книги в житті людини неоціненне. Якщо не читати, ніколи не дізнаєшся ні про Гомера, ні про Данте, ні про Вольтера. А якщо людина не знає про геніїв, то навряд чи можна її охарактеризувати як людину розвинену.
Щоб точно передавати свої думки, необхідно досконало володіти мовою. У цьому, я впевнений, до читання книг, в яких зібрано незліченні багатства людського досвіду.Отже, частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.