М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Термі! напишіть, будь ласка, не велику доповідь на одну із тем: 1. здорова планета - здоровий ти. 2. комп'ютер - необхідність чи розвага? 3. неоголошена війна на україні. чи потрібна вона нам? дякую)

👇
Ответ:
sofya0skoblova
sofya0skoblova
29.01.2022
Сьогодні людство не може себе уявити без елементарних послуг і зручностей і як наслідок цього використовує з кожним роком все більше і більше енергії. Так, тільки за дев’ять років нового тисячоліття енергоспоживання  зросло на третину. За підрахунками фахівців 80 % енергії споживають багаті країни, а 20 % — інші, а один американець витрачає стільки ж енергії, як два європейці.

 Більшість енергії світу виробляється за рахунок спалення вугілля і нафти. На сьогодні швидкість використання джерел енергії перевищує швидкість їх утворення, а це означає, що однією з найбільш гострих проблем у ХХІ столітті є раціональне використання енергії. Це стає дедалі актуальнішим ще й тому, що основою сучасної економіки є використання енергетичних ресурсів, запаси яких із кожним роком зменшуються і не поновлюються. Водночас сучасн виробництва енергії завдають непоправних збитків природі та людині.

 Танення полярних льодовиків і підвищення рівня світового океану, відчутне потепління на планеті, забруднення атмосфери — усе це веде до всесвітньої екологічної катастрофи.

 Кожен мешканець нашої планети має усвідомити відповідальність за майбутнє своєї «домівки». Отже, нам всім просто необхідно навчитися заощаджувати енергію, яку споживаємо, та формувати екологічну свідомість у дітей. Що ми розуміємо під формування екологічної свідомості?

 По-перше, озброєння дітей знаннями про енергію та взаємозв’язок її з навколишнім середовищем; по-друге, створення мотивації для економії та збереження ресурсів і енергії; по-третє, виховання навичок екологічно стійкого і безпечного стилю життя; по-четверте, залучення дітей до діяльності з енерго- і ресурсозбереження.
4,5(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
дарья1643
дарья1643
29.01.2022
Далеко не секрет, что многие комплименты, так часто произносимые людьми, делаются специально, и предназначены для достижения каких-либо целей. В результате получается так, что эти “красивые слова” ни что иное, как ложь и дешёвая лесть. Но, тем не менее, они всё равно воспринимаются человеком, как приятный жест в его адрес, ослабляя мысли и логику. Закутавшись во всю эту наигранную завуалированную “шубу”, можно подобраться к человеку достаточно близко, чего, собственно, и добиваются комплиментщики. Так для чего же делают комплименты? В большинстве случаев для того, чтобы ублажить и искусственно возвысить человеческую гордыню, и далее – воспользоваться состоянием личностного самолюбования “жертвы” для чего-либо. А теперь, попытаемся дать более-менее точное определение слову КОМПЛИМЕНТ.КОМПЛИМЕНТ – это своеобразная форма фальши, когда один играет на гордыне другого, в стремлении получить что-либо взамен.. Вот так, коротко и понятно. Поэтому, самое правдивое проявление комплимента – это обыкновенное молчание. Рассмотрим другой вариант, выраженный желанием сказать что-то искренне и с душой. Когда одному ничего не нужно от другого, когда произносят что-то хорошее без корыстного умысла.. Подобное проявление всегда ощущается на энергетическом уровне, и воспринимается без всяких внутренних негативных осадков. И это уже будет не комплимент, а просто – ДОБРЫЕ СЛОВА. “Увидеть” людей, которые говорят лживые восхваления – не сложно. Реагировать лучше так: отвечать открытой формой сокрытого ими умысла, моментально оценивая ситуацию и разоблачая комплиментщика. В таком случае, вся наигранная лживость сведётся, в конце концов, на нет. Не забывайте, что постоянные “комплименты-шубы” не делаются тем, кто не лжёт сам. Иными словами – их не говорят, если отсутствует похожая ответная реакция. В этом мире подобное притягивает подобное, и если вы допускаете такие комплименты, то впитываете в себя их ложь, а значит – лжёте самим себе и окружающим. Принимайте только чистые и искренние слова, игнорируйте лицемерие, и только тогда вы привнесёте в свою жизнь больше добра и ясности, оставляя позади устоявшуюся клоаку из лжи и корысти..
4,4(40 оценок)
Ответ:
lesya16146
lesya16146
29.01.2022
Один з кращих в відпочити влітку - це поїхати або піти на пікнік на річку. Тут, біля води, прохолодно навіть у спеку. Як добре піти купатися, освіжитися у воді! А потім відпочивати на сонячному березі! Річка несе свої води від витоку до гирла, а життя вирує у воді та на березі. Хлюпає риба, виблискують над водою бабки з прозорими крилами, гучно, наче бомби, стрибають у ряску жаби. А вечорами ці жаби влаштовують по берегах гучні концерти! На пікніку можна нескінченно гати за живими істотами. Ось містечко стрижів: вони видовбали незліченну кількість норок на крутому березі. Вийшло кілька «поверхів» з окремими «квартирами». Існує так багато розваг для відпочинку на річці! Можна влаштовувати на березі пікніки та смажити шашлики на мангалі. А ще добре прив'язати до дерева «тарзанку» та стрибати з неї у воду з шумом та бризками! Тільки місце має бути перевіреним, щоб нічого небезпечного, твердого або гострого не валялося на дні.
4,4(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ