М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lambik290
Lambik290
20.03.2021 21:12 •  Українська мова

Що таке числівник? може хтось знає бо задали нам написати правило про числі а я тоді хворіла((

👇
Ответ:
ABAYMALGAZHDAROvvv
ABAYMALGAZHDAROvvv
20.03.2021

Числ́івник — самостійна частина мови, яка позначає кількість предметів або їхній порядок при лічбі і відповідає на питання скільки? котрий?

Числівники за значенням поділяються на кількісні та порядкові. Кількісні бувають збірні, дробові, неозначено кількісні і власне кількісні.

Українські числівники змінюються за родами, числами та відмінками.

За значенням і граматичними ознаками числівники поділяються на кількісні та порядкові. Кількісні числівники означають одне число або кількість і відповідають на питання скільки? (три, одинадцять, тридцять чотири, семеро, три восьмих). Порядкові числівники означають порядок предметів при лічбі і відповідають на питання котрий? котра? котре? котрі? (третій, одинадцята, тридцять четверте, двадцяті).

4,7(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Fondon
Fondon
20.03.2021

Коло повітки на току два Кайдашеві сини (підмет) поправляли (присудок) поди під стіжки : жнива (підмет) кінчалась (присудок) і начиналась (присудок) возовиця (підмет)"

"Веселому меншому братові хотілось говорити (присудок) ; старший (підмет) знехотя кидав (присудок) йому по кілька слів"

"Карпо (підмет) прикинув (присудок) таке слівце,що батько (підмет) перестав стругати і почав прислухатись (перестав стругати, почав прислухатись - два присудка) "

"Хотів (присудок) він (підмет)прогнать (присудок) з-перед очей ту мрію, а мрія (підмет) все стояла (присудок) і манила (присудок) його. "

"Мотря (підмет) сердилась (присудок), що вийшло (присудок) не так, як вона (підмет) хотіла (присудок)

Всі речення з твору "Кайдашева сім'я"

Объяснение:

4,4(81 оценок)
Ответ:
SekretKtoYa
SekretKtoYa
20.03.2021

1. Україна,наша батьківщина, є для нас рідною ласкавою матір’ю. Ім’я Ліни Костенко,української поетеси,відоме серед шанувальників поетичного слова. Мого товариша,як відмінника навчання,поважали вчителі та учні

2.1

Майстер зрізав очеретини, вирівнював і ладнав їх не відчуваючи ні втоми, ні вогкості, ні палких укусів комарів. 2. З дитинства ,всупереч схоластичній науці, дяків Тарас прилучаючись до всього народного всотуючи в кожну жилку дух героїчності, незборності й високої поетичності своїх мужніх і талановитих пращурів, осмислено дозбирував дорогоцінні зерна національної духовності. 3. Тужливо подивившись у небо лелека, від криниці, повертається назад у бічну вулицю. 4. Хіба ж я міг піти ,не пообідавши? 5. Стомившись від напливу вражень Шептало спинився ,нашорошив вуха і сторожко скосив очі. 6. Відчинивши навстіж вікна і двері,на ганок я впивав у себе на повні груди чисте, тепле, вогкувате м’яке повітря морське. 7. Дівчина ,маючи на своїй голові вінок, володіє чарами. 8. Пригнувшись під розбуялим кущистим бузком,я ступив на стежку. 9. Перед нами відкрилося село ,розкинувшись серед хлібів

4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ