М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Yascher
Yascher
13.02.2022 23:24 •  Українська мова

Казку 8-12 речень про дружбу по етиці

👇
Ответ:
Артем2357
Артем2357
13.02.2022

                                             Дружба по етиці

 

Ця дружба дещо відрізняється від звичайної дружби. Ця дружба містить у собі інтимене спілкування, взаємодо та довіру один одному. Але обидва види дружби, як товаристська так і по етицы повинны збурыгатись людьми. Якщо люди не э друзями вони використовують друг друга для своіх цілей. А ті хто дружать до один одному не вимагаючи за це щось. Дружба не є звичайною позикою на час, вона назавжди залишаеться. І ось саме дружба по етиці дає змогу бути відвертими один до одного, честними та доброзичливими. Дружба - найнеобхідніше у всіому світі.   

4,5(75 оценок)
Ответ:
hmg28409
hmg28409
13.02.2022

ось дві казочки вибереш..!
 

Малесенький їжачок, що жив у нірці, одного літнього погожого дня вирішив прогулятись.

Вийшов їжачок з дому і захоплено подивився довкола: ранкове сонечко посміхалося сонному лісу,яскраві квіти раділи, що прийшов новий день, чувся стукіт дятла і солов'їна пісня.

Їжачок так захопився гаючи за такою красою, і не помітив, як зітнувся з зайченям.

- Пробач, я тебе не побачив.

- Нічого, -- відповіло зайчик. - Мене звуть Вухастик.

- А я - Круглячок. Нумо гратися разом, - запропонував їжачок.

Так вони і подружились.

Гралися їжачок з зайченям цілий день то у схованки, то у доганялки гали за яскравими метеликами, тоді дивились, як у річці "плавають" хмарки, а ввечері стомлені, але задоволені попрощались.

Їжачок вдома розповів батькам про зайчика і пішов спати. І снився йому друг Вухастик

 

.

Це був чудовий зимовий день. До Нового року залишався лише тиждень. На вулиці падав пухнастий сніг, бігали гомінкі діти. Настав вечір. Надворі нікого… Лише тихенько шелестять голі дерева. Але все ж, якщо приглянутись, у кутку хтось стоїть. Але хто ж ці два сніговичка. Їх зліпили ще на минулому тижні, і вони подружилися.Їх звуть Льодик і Сніжок. Сніжок – дуже добрий сніговик, котрого зліпили з любов'ю. У нього замість носа помаранчева морквинка. А Льодик- все ж не він у цьому винен - злий. Його зліпили лише для сміху. Носика у нього зовсім немає, але є ротик, викладений з камінців.

Сніжок дуже довіряв Льодику, хоча Льодик не завжди виконував прохання Сніжка. А Льодик категорично відмовлявся довіряти Сніжку. Одного разу стався ось який випадок. Через вулицю, на якій стояли сніговички, проходив злий хлопчисько. Він підійшов до Льодика і Сніжка, які стояли поруч, і промовив, глянувши на Льодика:
- Ги-ги! Оце так сміховисько! Фу! Треба зрушити цю гидоту. І вже протягнув руку до голови сніговика. Льодик заплющив очі в очікуванні удару. Але тут почувся шурхіт, і голова Сніжка опинилася на голові хлопчиська.
-О-йо-йой! А-а-а!,- несамовито загорлопанив той. Коли хлопчисько пішов, Льодик почав збирати голову друга, він дуже старався і в нього вийшло! Коли  Сніжок подивився на Льодика, той усміхався, вперше у житті. Навесні по землі текло безліч струмочків. Серед них - два. І ці два  особливі – вони були найкращими друзями.

4,4(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
angryhanry
angryhanry
13.02.2022
Основне призначення стилю — викладення наслідків дослідження про людину, суспільство, явища природи, обґрунтування гіпотез, доведення істинності теорій, класифікація й систематизація знань, роз’яснення явищ, збудження інтелекту читача для їх осмислення. основні ознаки наукового стилю: ясність і предметність тлумачень, логічна послідовність і доказовість викладу, узагальненість понять і явищ, об’єктивний аналіз, точність і лаконічність висловлювань, аргументація та переконливість тверджень. головна ознака наукового стилю — термінологічність. навколишній світ описується через терміни. часто визначення різних понять, явищ, процесів тощо. оскільки основу термінологічної лексики становлять іменники, цю частину мови в науковому стилі представлено більше, ніж інші частини мови, наприклад, дієслова.
4,4(24 оценок)
Ответ:
gulzanauelbekov
gulzanauelbekov
13.02.2022
На подвір'ї було багато людей, які прийшли до нас. 2) щоб розв'язати завдання мене потрібно десять хвилин. 3) вона має міцне здоров'я, тому вона виконує будь-які вправи. 4) в м'ясові багато білка. 5) вона мала міцний зв'язок з ним, хоча жили по різні кінці світу. 6) ій потрібно багато часу, щоб висмикати весь цей бур'ян. 7) ніхто не зрозумів чому він приніс лише пів'ящика. 8) у нашому місті збудували трьох'ярусний дім. 9) і все таки він нас об'єднав. 10) через дев'ять днів у неї буде днюха ь 1)словами ріжеться все: відчуття,правда,сила. 2)гордість-найстрашніший гріх в нашому житті. 3)знайдіть її негайно,сказала пані,зрушивши з місця. 4)вони мимохіть наближалися до двору і серце ворушилося все більше. 5)духовність була найбільш притамманною рисою для людей доби ренесансу. тт, нн 1) для кожного із нас важливе життя
4,7(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ