Птахи – наші друзі. Вони прикрашають землю, наше життя. Важко уявити собі весну без шпаків, море без мартинів, гай без солов'їв. Яке ж то українське село без лелек і лелечих гнізд ? Птахи - бойові охоронці полів і лісів,садів та городів від різних шкідників. Птахи харчуються комахами та гусеницями, які шкодять посівам на полях та дошкуляють людям, як-от комарі. Дятла недарма називають лісним лікарем, бо він з’їдає паразитів, які псують дерева, а короїд очищує ліс від слабких рослин.А взагалі, я вважаю, що у природі в кожної живої істоти є важлива роль, а в людини є можливість дбати про них.
Іме́нник — самостійна частина мови, що має значення предметності, вираженої у формах роду, числа івідмінка, відповідає на питання хто? або що? В українській мові, яка належить до флективнихсинтетичних мов, іменник є змінноюча, загалом, в інших мовах іменник може не змінюватися.
Прикме́тник — самостійна частина мови, що виражає ознаку предмета, граматично виявлену в категоріях роду, числа і відмінка та відповідає на питання який? яка? яке? які? чий?чия? чиє? чиї?
Дієсло́во — самостійна частина мови, що вказує на дію або стан предмета і відповідає на питання «що робити?», «що зробити?».
Займенник — повнозначна частина мови, яка вказує на предмети, але не називає їх. Відповідає на питанняхто? що? який? чий?