М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написать твір на тему : " які людські взаємини можна назвати красивими мне нужно это написать на завтра. будте людьми смилуйтесь мне нужен это сочинение на украинском языке.

👇
Ответ:
sergejkochetko
sergejkochetko
14.08.2020
Взаємини людини з навколишніми проходять тривалий і складний шлях розвитку. Насамперед вони залежать від життєвого досвіду й тому обмежені віковими можливостями сприйняття й розуміння себе й один одного. Тому, природно, у дошкільників і молодших школярів складаються дитячі взаємини.Згодом вони змінюються й стають усе більше схожими на відносини дорослих людей.Період ранньої юності, до якого ставиться час навчання в старших класах школи, займає проміжне Положення між дитинством і дорослістю, тому й взаємини в цей час носять дитяче-дорослий характер, хоча елементи дорослості вже переважають над проявом дитячості.Взаємини конкретної людини з навколишніми людьми залежать не тільки від його власної соціально-психологічної зрілості, але й від обставин або соціального оточення - групи, до якої він належить, а також групи, у якій він перебуває в цей момент часу, - стану суспільства і його власного положення в даному суспільстві й серед оточуючих людей.У відносинах людини до навколишнім у першу чергу відбивається соціальна психологія референтних для нього груп. Людина, як правило, формує й змінює свої психологічні установки залежно від того, які люди його оточують і як вони до нього ставляться.У періоди соціально-економічних і політико-ідеологічних криз людські стосунки звичайно загострюються, погіршуються в порівнянні з тим часом, коли суспільство є більш-менш стабільним.Відносини людей друг до друга можуть проявлятися відкрито в практичних діях і видимих симпатіях або антипатіях, але можуть бути й схованими, причому не тільки від навколишніх, але й від самої людини. У першому випадку люди виражають своє відношення у висловленнях, жестах, міміці, пантоміміці. При схованих взаєминах - у зміні внутрішнього психологічного стану.Всі люди будують свої взаємини по-різному: В одних домінує відкритість, тобто зовнішні компоненти відносин, в інших - навпроти, внутрішні, сховані.Розвивати й удосконалювати людські взаємини можна саме в напрямку гармонізації внутрішніх і зовнішніх компонентів. Людина повинна уміти поводитися так, щоб це відповідало його внутрішньому відношенню. Але, зрозуміло, у рамках прийнятого етикету. Для цього спочатку потрібно навчитися правильно оцінювати й контролювати внутрішні й зовнішні компоненти взаємин. Як це найкраще зробити? Необхідно частіше звертатися до аналізу своїх відносин, задавати собі питання: як особисто я ставлюся до даної людини. Як я проявляю своє відношення до нього? Відповідають зовнішні прояви мого відношення до даної людини моїй внутрішній установці? Чи є моє відношення до даної людини правильним, об'єктивним, безстороннім? І ряд інших. Ці ж питання можна й потрібно задавати не тільки собі самому, але й близьким людям, які добре вас знають і в стані правильно оцінити ваше відношення.
4,4(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
selemenevakrist
selemenevakrist
14.08.2020
  Людина створена для щастя ,як птах для польоту.Кожен розуміє щастя по-різному.Адже,для когось щастям є гроші,слава,а у когось хворий хтось з батьків , і він розуміє,що щастям є ,коли знайдуться гроші на лікування.Люди прагнуть бути щасливими,і завжди прагнуть цього досягти.
  Погодьтесь зі мною,щастям може бути , навіть і маленькі речі . Наприклад,сказати старенькій бабусі " Доброго дня!" ,чи до й перейти дорогу.Коли ви будете розуміти,як жити з людьми , ви будете щасливі.Тобто,щасливими вас будуть робити самі люди.
  Але насправді,щаслива та людина,яка прожила життя не просто так.Щаслива та людина,яка зробила щось у своєму житті,яка вміє жити по-справжньому.От і висновки,яка людина по-справжньому щаслива!
4,7(47 оценок)
Ответ:
Nora3698
Nora3698
14.08.2020

відрізняється від усіх других створінь, Аджея їй ніяк НЕ достаточно просто жити, Ена мусіть розуміті з метою чого Ена живе. Достоєвський буква цього приводу казав Наступний:

«Бо таємниця людського буття Ніяк не під цим , щоб зліше жити, але у цьому , з метою чого жити. У Відсутності жорсткого уявлення Собі, з метою чого їй жити, людина ніяк НЕ Погода жити и швідше зніщітьдля себе , чем залиша в землі ... »Ф.Достоєвській" Брати Карамазови "

В Відсутності усвідомлення Сенс життя щабель Ніяк не Можемо буті щасливими. І хоча буква близько нас річка найсмачніша їжа, найвішуканішій одяг, найкраща робота , у відсутності усвідомлення СЕНС власного життя щабель Постійно відчуватімемо, что нам чогось ніяк НЕ вістачає з метою щастя. Насправді, питання щодо сенс життя є один буква найскладніших вопросам, передЯким захищало людство в течение цілої історії власного Існування І, напевне, ще гостріше стоит у наші дні.

Мелодійно КОЖЕН буква нас хоча буква один раз близько жітті ( але Дехто и ніяк НЕ єдиний один раз ) стає его перед собою , намагаючися найти відповідь. Дуже часто щабель таким чином заклопотані своими направо , соціальнімі мережами, розваги, что даже Ніяк не маємо часуподуматі Взагалі з метою чого ми проживаю ? Міра є Зміст у цьому , что ми роблю?

Особливо часто , Такі запитання постають перед нами у моменти усвідомлення скінченності життя. Якщо ступінь бачим, что людина буква Якою щабель ще вчора розмовляю щодо Різні РЕЧІ сегодня Вже відійшла близько вічність. После подібних подій щабель часто задумуємось: Але еслина наступний день Ніяк не стані и мене? І насправді, если життя после смерти Ніяк не існує, в такому випадку всі без винятку , что ступінь робимо Ніяк не має жодних змісту. Усвідомлення цього народжує у нашому серці боязнь . Загибель - це єдина річ, яка Трапляється у дерматологічних жітті буква Сто -відсотковою ймовірністю.

4,5(23 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ