Постав коми між частинами складних речень. 1.ми такий збудуємо дім щоб сміялося сонце в нім. 2.сонце піднялося вгору і туман розвіявся. 3.шумить і хвилюється київ і сонце сміється з висот. 4. я люблю як у вечірній час сопілка заспіває переливна.
Ми такий збудуємо дім, щоб сміялось сонце в нім. Сонце піднялось вгору, і туман розвіявся. Шумить і хвилюється Київ, і сонце сміється звисот. Я люблю, як у вечірній час сопілка заспіває переливна.
Не дочекавшись кінця зими, тендітні і вишукані перші весняні квіти пробуджуються від довгого зимового сну. низькі температури для них не страшні, їх цибулини навіть в сильно замерзлому ґрунті. наукова назва підсніжника білосніжного – галантус (galanthus nivalis), що дослівно можна перекласти як – «молочна біла квітка». налічується близько 18 видів підсніжників, які ростуть в дубових і мішаних лісах. підсніжник – зимостійка, дрібно-цибулинна рослина, що належить до сімейства амарилісових. рослина невисока, в середньому 8-20 сантиметрів, з плоскими лінійними листками, що з’являються одночасно з квітконосом. квітка поникла, за формою нагадує дзвіночок. пелюстки і чашолистки у квітки розрізнити неможливо. видно лише шість чисто-білих часток оцвітини: три зовнішні – довгі, еліптичні і три внутрішні, більш короткі, клиновидні, з зеленою плямою у вершині, видні тільки в розкритому бутоні. плід підсніжника – м’ясиста коробочка, округлої форми з трьома стулками, в яких зріють нечисленні насіння. соковитий придаток на насінні приваблює мурах, які розтягують насіння, тим самим поширюючи рослини підсніжника білосніжного.
-Привіт. -Привіт! -Де відпочивав на канікулах? -В селі у бабусі, а ти? -Я відпочивав на чорному морі. -В як тобі? Сподобалося? -Звісно! Там дуже гарно. Величезне море, навколо пісок, свіже повітря та багато іншого. Море чисте. В ньому дуже весело плавати з новими друзями. Домівки дуже красиві та затишні. Було дуже весело. А як тобі в селі? -Було дуже цікаво. Там були корови, свині, собаки, коти, вівці і так далі. Я до бабусі, грався з друзями, ходив на рибалку з дідусем. -Зрозуміло. Бувай! -Бувай!