М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сколадеными пидметами и присудками составить предложения

👇
Ответ:
olhkasianchuk
olhkasianchuk
09.08.2021

Бути вродливим - це ще не бути щасливим.

Бути вродливим - складений підмет.

 

Я не в силі тобі переповісти всього.

не в силі переповісти - складений присудок.

 

Я готовий повірити тобі.

готовий повірити - складений присудок.

 

Бо що таке один палець?

один палець - складений підмет.

 

Родини зо три там були козацькі.

Родини зо три - складений підмет.

 

 

4,7(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fhgchh
fhgchh
09.08.2021
Щорічно 24 травня у всіх слов*янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов*янської писемності. Вони були православними ченцями, слов*янську абетку створили у грецькому монастирі у 9 столітті, близько 862 року. Новий алфавіт отримав назву "кирилиця" на ім*я візантійця Костянтина , який,прийнявши чернецтво, став Кирилом. Допомагав йому в цій благородній справі старший брат Мефодій. В Україні День слов*янської писемності й культури встановлено відповідно до Указу Президента від 17 вересня 2004 року. Якщо задуматися, то чи не найважливіше місце в житті людини посідає саме писемність. У ній людина немовби увіковічнює задумане і предає наступним поколінням свої слова, думки, емоції...Можливо, без писемності не існувало б цивілізації як такої, розвиток держави та й освіченої особистості теж. Грамотність - запорука правильної писемності, а культура тільки посприяє цьому. Наші перші вчителі, схилившись над партою, виводили разом із нами кожну букву, бо хотіли прищепити на все життя вірне, не "скуйовджене пригодами" письмо й каліграфію. Як відзначати цей день? Для кожного є безліч варіантів. Та не тільки 24 травня потрібно і вивчати слов*янську писемніть , і братися за написання поезій, і заохочувати всіх бути грамотними. Над цим треба працювати день у день, щоб коли-небудь і про тебе згадали, що жила на світі розумна людина. Тому як писав М.Рильський : " Не бійтесь заглядати у словник - це пишний яр ,а не сумне провалля... "
4,8(35 оценок)
Ответ:
nikolaivanov11
nikolaivanov11
09.08.2021

У кожної людини є мрії.  Мріючи про майбутнє, ми бачимо себе красивими, розумними, щасливими, стрункими... А насправді ми далеко  не ідеальні, не такі, якими хотіли б бути.  Час минає, а ми не змінюємося на краще.  І тоді ми занепадаємо духом, перестаємо добиватися своєї мети і вже не мріємо стати кращими.

Але ж ніхто й не обіцяв, що досягти своєї омріяної мети буде просто і швидко. Отже, треба не послаблювати зусилля на шляху до мрії, не втрачати наполегливості у її досягненні. А головне - кожного дня ставити собі невелике завдання і виконувати його. Тоді ми й незчуємося, як станемо красивими, розумними, щасливими або стрункими і сильними. А ще - досягнемо майстерності в омріяній справі, станемо предметом гордощів своїх близьких, зрештою, здобудемо самоповагу, що теж потрібно і важливо.

Отже, як співається у відомій пісні: "не оставляйте стараний, маэстро". Тільки величезне бажання і постійна робота над собою  приведуть вас до омріяної мети.

4,4(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ