М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перепишіть текст, вставте потрібні орфограми. сутніст..ринку найпонулярнішим словом сьогодні в нашому суспіл..стві як на побутовому рівні, так і в наукових працях, публіцистиці є слово “ринок”. зумовлено це переходом (у, у)країни в нову систему координат, якою для нас є ринкова економіка. з давніх часів ринок визначали як місце (ринкова площа), де здійснюєт..ся купівля або продаж товарів. ос., чому у багат..х слово “ринок” а(сс, с)оціюєт..ся з базаром – місцем обміну виробле(нн, н)их благ. це так лише частково. ринок – поня(тт, т)я біл..ш широке і містке. це і магазини, універмаги, універсами, різні палатки, де купуют..ся продукти харчува (нн, н)я, одяг, взу(тт, т)я, товари щоде(нн, н)ого вжитку. є ринки, на яких і купуют..ся ці(нн, н)і папери (акції, облігації),- фондові біржі. на товарних біржах, де пропонуються товари (зерно, цукор, цемент) за стандартними якіс(т)ними показниками, покупці та продавці вступают.. у конкретні відносини. два учас(т)ники або біл. лпе беруть на себе юридичні з(о, а)бов..яза(нн, н)я, якими визначаються їхні дії та відповідал..ніст.. ці та інші відносини між продавцями і покупцями з нр..воду існуючих та потенційних товарів утворюют.. ринки (з журналу). – поясніть, чому текст має таку назву? запропонуйте і запишіть свій варіант. – складіть план тексту. – запишіть ключові слова цього тексту.

👇
Ответ:
arinakurbatovu
arinakurbatovu
08.12.2022

СУТНІСТЬ РИНКУ

Мабуть, найпопулярнішим словом сьогодні в нашому суспільстві як на побутовому рівні, так і в наукових працях, публіцистиці є слово “ринок”. Зумовлено це переходом України в нову систему координат, якою для нас є ринкова економіка.

З давніх часів ринок визначали як місце (ринкова площа), де здійснюється купівля або продаж товарів. Ось чому у багатьох слово “ринок” асоціюється з базаром – місцем обміну вироблених благ. Це так лише частково. Ринок – поняття більш широке і містке. Це і магазини, універмаги, універсами, різні палатки, де купуються продукти харчува ння, одяг, взуття, товари щоденного вжитку. Є ринки, на яких продаються і купуються цінні папери (акції, облігації),- фондові біржі. На товарних біржах, де пропонуються товари (зерно, цукор, цемент) за стандартними якісними показниками, покупці та продавці вступають у конкретні відносини.

Два учасники або більше беруть на себе юридичні зобов..язання, якими визначаються їхні дії та відповідальність. Ці та інші відносини між продавцями і покупцями з приводу існуючих та потенційних товарів утворюють ринки (З журналу).

4,6(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elizavetaelise1
elizavetaelise1
08.12.2022

1. Фонетика  — це розділ мовознавства, в якому вивчають звуковий склад мови

2. Голосні звуки — це звуки що творяться задо голосу.

Приголосні звуки — цу звуки, що творяться задо голосу й шуму, або тільки шуму.

3. Графіка — вид образотворчого мистецтва, для якого характерна перевага ліній і штрихів, використання контрастів білого і чорного кольорів

4. Орфоепія — це розділ мовознавчої науки, що вивчає сукупність правил про літературну вимову.

5. Орфографія — це вид мовозначної науки, що вивчає правильність написання буквів та звуків та правил пунктуації.

6. В українському алфавіті 33 букви та 38 звуків

7. Я, ю, є, ї,щ.

8. Ь (м'який знак)

9. В українській мові 6 голосних звуків: а, е,и,і,о,у.

Объяснение:

4,5(46 оценок)
Ответ:
elinakosogor30
elinakosogor30
08.12.2022

Відповідь:

Завдання 4—6 мають на мсті встановлення відповідності. До кожного рядка, позначеного ЦИФРОЮ, доберіть відповідник, позначений БУКВОЮ, і впишіть її в таблицю.

4.

Схема речення з різними видами зв’язку

1 [...], (...): [...],(...).  - Г Бачу здалека хвилю, що іскристо грає у синьому морі, і розумію: ще декілька днів доведеться чекати штилю, якого не було вже два тижні.

2 (...) і (...), [...]: [...] і [...].  - Д Коли почую твій співучий голос і легкий сміх навколо забринить, мені здається: серед поля колос гойдається і пташка десь дзвенить.

3 [...]: [...], і [...].  - А Якось химерно запахли абрикоси: запах був ніжний, і нагадував він старий Прованс і старомодні кабріолети.

4 (...), [...]: [...], і [...], (...).  - В Коли ми підійшли до лісу, то побачили: берези та вербиці наче закружили в осіннім вальсі, і вітер немов хапав їх за руки, щоб не дати зупинитися.

Вид речення

1 складносурядне  -Б Дружба має різні прояви, але закон у неї один — вірність.

2 складнопідрядне  - І Вранці, хоча й визирнуло сонце, не потеплішаю.

3 безсполучникове  - А Я поклала листи на коліна я стривожені вірші пишу.

4 із різними видами зв’язку  - В І раптом зі мною щось сталося: я й досі пам’ятаю той дивний момент, коли все ніби освітилося короткими спалахом і ніби завмерло.

6.

Розділовий знак

Речення

1 кома  - Б Роса парує синювато (?) іду травою навмання.

В Край берега, у затишку, прив’язані човни (?) і три верби схилилися, мов журяться вони.

2 крапка з комою -  А Закурилася земля, задиміла (?) пішов дощ, дрібний та тихий, мов крізь сито засіяв.

3 тире  - Д Настане година (?) розквітне калина.

4 двокрапка  - Г Троянда більше не розквітне (?) її спалило сонце непривітне.

ІII рівень

Прочитайте текст. Виконайте завдання 7—9 після нього.

(1) Я не раз ставив собі запитання: "Хто є людина, яка винаходить зброю: герой чи злочинець?" (2) Існує думка: не було б ворогів  - не треба було б зброї. (3) А може,  якби було б менше зброї, то було б менше ворогів? (4) Коли вісімдесятирічного зброяра Калашникова нагороджували Зіркою Героя, я думав: "Невже його не мучить сумління за мільйони убієнних його смертоносним винаходом?" (5) Лише та зброя не є прокляттям, яка захищає правду і свободу. (6) Як навчитися не відповідати злом за зло і насильством за насильство? (7) Хай же найбільшою зброєю людства у боротьбі зі злом буде любов.

7. Розставте в тексті розділові знаки.

8. Укажіть речення з прямою мовою.

(1) Я не раз ставив собі запитання: "Хто є людина, яка винаходить зброю: герой чи злочинець?"

(4) Коли вісімдесятирічного зброяра Калашникова нагороджували Зіркою Героя, я думав: "Невже його не мучить сумління за мільйони убієнних його смертоносним винаходом?"

9. Підкресліть граматичні основи складних речень.

Пояснення:

Підмети виділено підкресленням, присудки - жирним шрифтом.

4,7(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ