М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ytxrgh
ytxrgh
17.09.2020 18:01 •  Українська мова

Прочитай прислів*я.дерево сильне корінням,а людина знаннями.у листопаді зима з осінню бореться.випиши слова з продовженими м*якими приголосними,поділяючи їх для переносу.

👇
Ответ:
Qudipue1
Qudipue1
17.09.2020
Ко-рі-нням, зна-ння-ми, осі-нню.
4,6(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vuuud00Sonya
vuuud00Sonya
17.09.2020
Сьогодні вранці, я прокинулася, виглянула у вікно й побачила, що здоровенна купа снігу лежить на моєму подвір'ї. Непримиренний мороз розмалював шибки у вікнах. Я не могла довго залишатися в будинку, тому старанно й швидко зібралася і вийшла на двір, проте вітер невблаганно пронизував мене своїм холодом. Та все одно надворі було несказанно гарно. Незрівнянна краса зимової природи просто зачарувала мене. І ось почалася шалена завірюха, вона просто збивала мене з ніг. Незважаючи на це  я трималася.та продовжувала йти зі своєю родиною на Хрещення.
4,8(89 оценок)
Ответ:
belat1
belat1
17.09.2020
Займенник — це самостійна частина мови, яка вказує на особу, предмет, ознаку, кількість, але не називає їх.НАПРИКЛАД: він, ми, щось (вказують на особу, предмет);той, мій, всякий (вказують на ознаку); скільки, стільки(вказують на кількість).
Займенники відповідають на питання хто? що? який? чий? скільки?Усі займенники змінюються за відмінками, а деякі, як і прикметники, — ще й за родами та числами.У реченні займенник найчастіше виступає підметом, додатком або означенням, рідше — частиною присудка.НАПРИКЛАД:: Я принесу тобі свою надію... (В. Симоненко).
4,4(2 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ