М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Varvara2001
Varvara2001
09.05.2020 10:48 •  Українська мова

Прочитацте та перепишiть текст, визначаючи межi речень i розтавляючи роздiловi знаки. визначте в реченнях граматичну основу. визначте вид кожного речення за метою висловлювання. вкажить окличнi речення. вечiрнэ сллнце наближалося до заходу. навколо лежав широкий степ своiiми квiтучими берегами вiн зливався з велетенским шатром неба який простiр чи э десь у свiтi така краса срiблястою змiйкою звивалася по степу рiчка i xгубилася за обрiэм плвiвало вечiрньою прохладою (за м.старицьким).

👇
Ответ:
ismail00
ismail00
09.05.2020
     Вечірнє сонце наближалося до заходу. (розповідне; сонце - підмет, наближалося - присудок) Навколо лежав широкий степ. (розповідне, степ - підмет, лежав - присудок) Своїми квітучими берегами він зливався з велетенським шатром неба. (розповідне, він - підмет, зливався - присудок)  Який простір! (окличне, простір - підмет.; односкладне) Чи є десь у світі така краса? (риторичне, краса - підмет, є - присудок) Сріблястою змійкою звивалася по степу річка і губилася за обрієм. (розповідне, річка - підмет, звивалася і губилася - присудок) Повівало вечірньою прохолодою. (розповідне, одонскладне, повівало - присудок)
4,5(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NiceLeave
NiceLeave
09.05.2020

То перенизують небо низкою дикі качки, дрібно тріпаючи гострими крильцями, то пересунеться важкий бусел, простягнувши назад свої довгі, як ломаки, ноги.

Розповідне, неокличне, складне, складносурядне, 2 частини, сполучник то...то, розділовий, чергування явищ, розділовий знак кома, *То КВАДРАТНІ ДУЖКИ*, то *КВАДРАТНІ ДУЖКИ*.


1 - просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленою обставиною, вираженою дієприслівниковим зворотом.

2 - просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене відокремленою обставино, вираженою дієприслівниковим зворотом і відокремленим означення, вираженим порівняльним зворотом.

4,7(61 оценок)
Ответ:
Еля2005
Еля2005
09.05.2020

Переді мною картина. Це автопортрет Тараса Григоровича Шевченка. Поет сам намалював себе. Коли йде мова про Шевченка, то згадується літня досвідчена людина. А на цій картині зображено юнака. Тут Шевченкові двадцять шість років. У нього чорне волосся, густі чорні брови, високе чоло, прямий ніс. Звичайний юнак, у якого попереду все життя.

Увагу привертають очі. Це ті самі, знайомі нам, "шевченківські" очі. Вони дивляться уважно і невесело. Чому не посміхається молодий поет? Де його юнацька посмішка? Можливо, замислився Шевченко над злиденним життям народу? Можливо, не дають йому спокою горе і біда навколо? Очі поета сумують, бо багато лиха зазнав у житті і він сам. Багато випробувань у нього ще попереду. Можливо, він їх уже відчуває?

Здається, з картини Шевченко вдивляється в нас. Здається, що його губи зараз розімкнуться і він почне говорити. Які слова він скаже нам з портрета? Я думаю, що це будуть слова його чудових віршів.

4,8(50 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ