М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

36 івнаписати коротку розповідь 6-8 речень використовуючи одне із цих прислів'їв: 1.яка пшениця така й паляниця.2на сонці тепло а біля матері добре.3.без води й борщу не звариш.4.у решеті води не наносиш.5.і море починалося з краплі.6.кожен вітер по-своєму дме.7.що нині утече,те завтра не зловиш.8.хто літом працює,взимку не голодує.

👇
Ответ:
nurgustaandmitrу
nurgustaandmitrу
01.05.2023
Для того щоб мати гарну роботу в майбутньому,треба добре навчатися зараз.Потім вступити до Інституту чи Університету.Добре навчатися там декілька років.По закінченню навчання здобути досвід роботи за цим фахом.Лише добре знаючись на своїй справі можна розраховувати на високу посаду.Тому,я вважаю,що зараз треба добре навчатися тому що,і море починалося з краплі.

Ну я так понимаю эту пословицу.
4,7(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pankuznetsov
pankuznetsov
01.05.2023

Новий рік – одне з найпопулярніших календарних свят. Цей день протягом століть щорічно відзначають, знають, люблять і чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.Серед українського селянства аж до початку XX ст. зберігалися новорічні традиції змішаного язичницько-християнського походження. Новорічні свята вважалися чарівним часом, коли пробуджувалася й ставала небезпечною всіляка нечиста сила. Вірили, що на святках присутні душі померлих родичів, яких також боялися і намагалися умилостивити. Побутувало уявлення про те, що у новорічну ніч відкривається небо і в Бога можна попросити що завгодно. До цієї ночі, як і до свята Івана Купала, приурочені перекази про палаючі гроші та скарби. Дуже довго жила віра в те, що характер новорічного свята впливає на долю всього року. На цьому грунті сформувалися звичаї, обряди, заборони та обмеження, в яких яскраво відбився світогляд хлібороба, його невпевненість у завтрашньому дні, страх перед стихійними силами природи.

Традиційна новорічна обрядовісгь українців – це ціла низка зимових свят, серед яких виділяється період дванадцятидення з кульмінаційними точками 25 грудня (Різдво), 1 січня (Новий рік) і 6 січня (Хрещення) за старим стилем. Навколо цих дат церковного та громадянського календаря протягом віків склався надзвичайно багатий комплекс звичаєвості. Останній день старого і перший день нового року українці відзначали як свята Меланки (Маланки) і Василя. На відміну від Різдва і Хрещення, ці дні не мали важливого значення в релігійному календарі, тому в їхній обрядовості майже не помітно церковних мотивів.

Вечір 31 грудня називали щедрим, або багатим, до нього готували багатий святковий стіл. Тоді ж вдавалися до різноманітних магічних ритуалів. Наприклад, господар підходив з сокирою до дерева, звертаючись до нього: "Як уродиш – не зрубаю, як не вродиш – зрубаю" – і тричі легенько торкався сокирою стовбура. Наслідком цих дій мав бути рясний урожай фруктів. Щоб улітку позбутися гусені, тричі оббігали садок босоніж тощо.

Объяснение:

4,7(70 оценок)
Ответ:
dumbschoolkid
dumbschoolkid
01.05.2023

Зима-це найпрекрасніша пора року,найбагатша пора року,найпрекрасніша пора року.Є дуже багато прикмет та повір*їв

Багато снігу – багато хліба.

Був уночі іній – вдень сніг не випаде.

Вітер у січні зі сходу несе добру погоду.

Вітер узимку повіяв з півночі – на великий холод.

Ворона сидить уранці на верховітті і каркає – на завірюху.

Горобці ховаються у хмиз – на мороз або перед завірюхою.

Зимою дітвора катається на санах,ліплять баб снігових,на лижах катається, ну або ж на ковзанах,дерева скидають з себе одяг і вдівають зимову шубку

4,7(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ