-Привіт, Катю! -Привіт, Дашо! -Як твої справи? -Добре. А в тебе? -Теж чудово. Уявляєш, я і мій клас їздили до Криму. Ми плавали в морі та ходили в похід на гору Аю-даг. Було весело. Ми всі добре відпочили! -Як цікаво! А я зі своїм класом їздили до Ігроленду. Також грали в боулінг і каталися на ковзанах. - Нічого собі! Тобі не було важко кататися на ковзанах? -Ні, я вмію кататися на них. -А як ти кидала м"яча? Він важкий? -Дивлячись для кого. Я легко навчилася збивати кеглі. -Як це ти робила? -Потрібно цілитися по центру і кинути м"яча як найсильніше. Але потрібно дотримуватися правил. -Давай ми поїдемо туди в неділю разом. Збираємося біля зупинки о 11 годині дня. -Добре? -Добре. До зустрічі! Бувай! -Бувай! там ще можна добавити свої слова якщо мало!
Є дуже багато пір року, але моєю найулюбленішою є весна. Тому що там розквітають красиві квіти, з'являються підсніжники- це найперші квіти.Також весна красива молода,захоплююча, для дітей добра тим,що в травні відзначають різні свята.Це-травневі свята,день Перемоги,перше квітня йміжнародний жіночий день,Пасха й звісно останній дзвоник-найпрекрасніше свято тому що діти прощаються нарешті з школою,їх чекають незабутні,фантастичні,чудові,неймовірні,найкращі літні канікули.І також ця красуня відмінна від інших тим, що все навкруги оживає,прокидаються звірі від зимового сну,прилітають надзвичайно співучі птахи,як соловей, зозуля,шпаки-вони співають просто неймовірно.А, які різноманітні голоси!
Калина – символ України, вірна супутниця людини від народження доостанніх днів. Вона була потрібна в різних обрядах, коли приходили вітати батьків з народженням дитини, приносили хліб, як символ достатку, корінь життя, гроші, як символ багатства і обов'язково калину, як символ краси, здоров'я рідної землі.Багато прислів'їв та приказок уславлюють її. "Без верби і калини нема України". А ще в народі кажуть: "Червона калина від ста хвороб лікує", лікувальнівластивості калини відомі людям здавна. Описані вони в перших українських травниках. Без образу калини не можна уявити собі пісенної народної творчості. Не злічити пісень про цю рослину. Одні назви які барвисті, милозвучні: "Ой у лузі червона калина...", "Ой у лузі при долині зацвіла калина". Будьте добрими і чуйними, посадіть біля своїх осель калину. Хай цей диво-кущ прикрасить ваш дім, хай у ньому соловейко зів'є собі гніздечко і співає вам пісню про незнищенність нашого українського народу.
-Привіт, Дашо!
-Як твої справи?
-Добре. А в тебе?
-Теж чудово. Уявляєш, я і мій клас їздили до Криму. Ми плавали в морі та ходили в похід на гору Аю-даг. Було весело. Ми всі добре відпочили!
-Як цікаво! А я зі своїм класом їздили до Ігроленду. Також грали в боулінг і каталися на ковзанах.
- Нічого собі! Тобі не було важко кататися на ковзанах?
-Ні, я вмію кататися на них.
-А як ти кидала м"яча? Він важкий?
-Дивлячись для кого. Я легко навчилася збивати кеглі.
-Як це ти робила?
-Потрібно цілитися по центру і кинути м"яча як найсильніше. Але потрібно дотримуватися правил.
-Давай ми поїдемо туди в неділю разом. Збираємося біля зупинки о 11 годині дня.
-Добре?
-Добре. До зустрічі! Бувай!
-Бувай!
там ще можна добавити свої слова якщо мало!