ответ:. " Краще думати , а потім глворити"
Багато людей говорять спершу не подумавши , а потім про це шкодують . Картають себе через те , мабуть , що задумаються над тим , що сказали . Недарма колись казали: "словом можна ранити й вбити , але словом можна й вилікувати ". Багато людей в наш час говорять не подумавши й це гірко . Коли скажеш щось не подумавши , то наробиш біди не лише собі .
Цей вислів " Спершу думай, а потім говори " дає зрозуміти, що з словами треба бути обережними . Казати щось ретельно обдумавши .
Це все , що я зрозуміла з цього вислову . Люди будьте обережні з словами!
Объяснение:
Моя улюблена телепередача «Поки усі вдома». Моїм батькам і братові вона теж подобається, так що ми дивимося її всі разом. У цій програмі ми зустрічаємося з цікавими людьми.
Вони розповідають нам про себе і свою роботу, знайомлять із членами своїх родин. Атмосфера на цій передачі дружня і неофіційна. Учасники часто розповідають забавні історії і жартують. Іноді мені здається, що вони в нас у гостях, вони — наші близькі друзі і сидять з нами в нашій вітальні. Ще одна відмітна риса цієї передачі — це та частина, де розповідають, як зробити самому різні речі. Особливо цим цікавиться мій брат. Він часто пробує зробити те, що вони описують. Крім всього іншого, я люблю цю передачу за те, що вона робить нашу родину ще дружнішою.
Н. школа, пісня, миша, Микола
Р. школи, пісні, миші, Миколи
Д. школі, пісні, миші, Миколі
З. школу, пісню, мишу, Миколу
О. школою, піснею, мишею, Миколою
М. у школі, у пісні, у миші, у Миколи
К. школо, пісне, мише, Миколо
Множина
Н. школи, пісні, миші, Миколи
Р. шкіл, пісень, мишей, Микол
Д. школам, пісням, мишам, Миколам
З. школи, пісні, миші, мишей, Микол
О. школами, піснями, мишами, Миколами
М. у школах, у піснях, у мишах, у Миколах
К. школи, пісні, миші, Миколи