У меня дома живёт собака. Её зовут Арчи. Порода - немецкая овчарка. У Арчи коричнево-рыжая окраска, а по всей спине идёт тёмное, чёрное пятно. А ещё у Арчи очень необычные глаза, они тёмно-синего цвета. Арчи 5 лет и всё это время он живёт с нами. Каждый день, приходя со школы я иду с ним на прогулку и гуляю около часа. Мы с Арчи изучаем разные команды. Сейчас он уже знает команды: сидеть, лежать, ко мне, голос, фу.
Арчи очень любит играть со своими игрушками, у него их много. Особенно он любит резиновую свинку, которая умеет пищать.
Кормим мы Арчи специальным кормом для больших и активных собак. Но я часто, пока никто не видит подкармливаю его разными вкусняшками.
Я очень сильно люблю Арчи и надеюсь, что он проживёт ещё 100 лет!
На украинский сам переведёшь, ок?
вважає важливішим за все, то головні цінності кожної людини повинні бути такі: сім'я, свобода, праця, творчість, друзі, відповідальність, солідарність, чесність, вихованість. Але, на жаль, зараз ті цінності не дуже актуальні, особливо у сучасної молоді. Це раніше людина вважалась неповноцінною, якщо мала інші цінності, а зараз, якщо твоя головна цінність не гроші, влада, відносини з протилежною статтю, то на тебе просто подивляться як на НЛО, яке несподівано серед білого дня приземлилося на галявині, з краплинкою жалю (бо як же так, бідна ти бідна людино, якщо у тебе такі несучасні цінності), відразливо здвигнуть плечима і просто відвернуться як від чогось неприємного, бридкого. На мою думку, головні цінності повинні формуватися в дитинстві і в сім'ї, бо коли ще як не в дитинстві закладати фундамент для подальшого становлення особистості. Люди, коли ж відбувся той момент коли все перевернулося у цінностях сучасної молоді? Я вважаю, що все почалося 20 років тому, коли Україна стала незалежною, і відбувся розпад Радянського Союзу. Так, в часи Радянського Союзу була маса недоліків (але зараз мова не про це). Дітей з дитинства привчали поважати батьків, сім'ю, батьківщину, а зараз не всі батьки розуміють для чого взагалі потрібні цінності, бо ж краще дитині не забивати голову такими «дрібницями», без них і життя буде кращим, і дитині так буде зручніше йти до поставленої мети. От звідки сучасна молодь має таке зневажливе ставлення до головних життєвих цінностей. Соціологічні дослідження ціннісних орієнтацій студентської молоді останнього десятиріччя переконують, що у свідомості сучасної молоді формується тип особистості, характерний для західного суспільства — особистості, яка насамперед цінує себе і вважає, що її діяльність, успіх у житті і т. п. залежать саме від неї. З одного боку, це непогано, адже орієнтація на власні сили, розум, здібності при досягненні життєвих цілей вимагає роботи над собою, наполегливого оволодіння знаннями тощо. Утім найголовніше, щоб при виконанні цих завдань не формувалась людина-егоїст, яка зможе переступити через усе заради досягнення своєї мети. Отже, нам потрібно зробити все необхідне, щоб молодь зробила переоцінку своїх цінностей, і прийшла до висновку, що такі цінності як сім'я, свобода, праця, творчість, друзі, відповідальність, солідарність, чесність, вихованість - найголовніші!
Навігаційне меню
стаття обговорення перегляд історія
увійти
навігація
Головна сторінка
Про Вікі-ЦДПУ
Спільнота
Категорії
Довідка
Сайт ЦДПУ
пошук
Пошук
інструменти
Посилання сюди
Пов'язані редагування
Спеціальні сторінки
Версія до друку
Постійне посилання
Інформація про сторінку
портфоліо
Кабінет студента
Сторінка користувача
Увійти
GNU Free Documentation License 1.3Powered by MediaWiki
Остання зміна цієї сторінки: 12:11, 26 листопада 2014. Цю сторінку переглядали 3791 раз. Вміст
В) Бо-це підрядний сполучник і від головної частини до залежної можна поставити питання чому?Тобто, помінялось місцем мое серце з сонцем(чому?), бо весна навколо, вітер і блакить.