М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виконати словотвірний розбір слів. подорож, по-літньому, різноколірний, співгромадянин, торішній, агресивний, восьмикласник, мвф, подяка, теоретично.

👇
Ответ:
BabyStoyn
BabyStoyn
05.08.2021
Подорож - дорога; по - префікс, -о-, -ж- суфікси. - префіксально-суфіксальний б.
по-літньому - літо; по - префікс,  -нь-, ому - суфікси, преф-суфікс б.
різноколірний - різний колір(скл. з двох слів; , о - сполучний голосний (інтерфікс) - суфікс, н - суфікс б: основоскладання.
співгромадянин - спів громадянин б: складання слів.
торішній - тей рік б: злиття основ.
агресивний -агресія; - н - суфікс б: суфіксальний.
восьмикласник - восьмий клас б: основоскладання
МВФ - абревіатура - Міжнародний валютний фонд.
подяку - дяка; по-префікс б:префіксальний.
теоретично-теорія б: суфіксальний 
4,6(84 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kurilkodanil
kurilkodanil
05.08.2021
Хліб – це святиня. Його потрібно берегти.        Не може бути родина багатою, якщо в хаті немає хліба. Хліб – усьому голова. Він щодня приходить до нас — рум'яний, теплий, запашний. Хліб має багато імен — бублик, булочка, паляниця, паска, пиріг...        Він святий та безцінний - Хліб із нашого поля. Його берегли, хлібом зустрічали гостей.       Легкого хліба нема. Багато професій потрібно, щоб хліб був на нашому столі. Важка праця хлібороба, мірошника, пекаря, продавця. Ми повинні завжди ставитися до хліба з шаною та повагою, бо Хліб – це Життя.
4,4(55 оценок)
Ответ:
katkuatova
katkuatova
05.08.2021
Війна - це традиція історії людства,вона прийнята всім цивілізованим світом. мені здається, що в ті часи люди пережили жахливе життя, багато втрат близьких родичів. діти не знали, що таке спокійно прогулятися парком з мамою. вони мислили вже, як дорослі. наприклад, знали, що харчів майже не було, а лише на день роздавали кусочок хліба, який вони з'їдали протягом усього дня і більше нічого. було багато сиріт. і це дуже погано! діти просилися, хоча би переночувати в якомусь приміщені. люди були добрі, адже знали, що потрібно зберегти всіх малюків. в ті часи діти в свої дев'ять років бачили дуже багато крові і багато смертей, що впливало на їхнє психологічне становище. адже в сучасний світ в такі роки, ми тільки бавилися іграшками та чекали гарних свят. в ці лихі години, людям досить задуматися і навчитися бути скромним, не . бо на сьогоднішній день дітям всього мало і - це називається істю. отже, ця війна вчить бути милосердним, людям та найважливіше берегти своїх близьких. удачі : )
4,6(97 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ