М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Saint228
Saint228
04.01.2021 04:08 •  Українська мова

1.знайдіть реченя,в якому підрядна частина стоїть у середені а)спаравжня людина,яка хоче бути господарем свого життя і своєї долі мусить триматися ближче до природи, жити простіше і щоденно гартувати свій організм і свою волю б)дбай про те,щоб в твоїй мові були чарівні слова. в)ми згадуємо громи боїв недавніх,де звершений був подвиг не один г)хто знання має,той мур зламає 2.знайдіть речення з підрядним означальним а)далеко від степу люди чули,як стугоніла ночами земля б)межи зеленими килимами біліє гречка,наче хто розклав великі шматки полотна біліти на сонцш. в)усі шанують державу, в якої є і хліб, і сіль. г)що посієш, те й пожнеш. 3.знайдіть реченя з підрядним з'ясувальним а)хто піздно встає,той хліба не стає. б)де ходить сон стежками лісовими, дрімає в листі щемний вітровий. в)слово,чому ти не твердая криця, що серед бою так ясно іскриться? г)там, де шахти розпростерли темні крила над селом, вже за обрієм блиснуло золоте зорі весло. 4.знайдіть речення з підрядним часу: а)високий ясний вечір був сповнений тих чар простору, того запаху безметежності, які властиві тільки вечорам цієї підхмарної країни. б) а круг озера сосни, які в хуртовину натомились шуміти, шепочуть уві сні. в)що терпів від свого батька чорнобров юнак федькович- ні словами не сказати, ні душею не збагнути г)коли вітер дуже тривалий, зашумить дуб і шумить довго й завзято. 5. знайдіть речення з підрядним місця: а)люблю, коли в вікно розкрите шумлять безжурно дерева б)ти чуєш,як хвилі клекочуть і вже не вертають назад. в)я довго стояв на вершині дніпрової кручі і слухав, як сивий невпинно котив свою воду. г)куди кінь з попитом, туди й рак з клешнею. 6.знайдіть речення з підрядним.причин: а) коли люди працюють спільно, для них не страшні ніякі перепони б) в природі ніч існує для того, щоб у тиші росло усяке зілля і відпочивала людина в)вогню не засмічували ,бо ясно світив місяць у небі г) звідки птах випурхнув,там і гніздо знайдеш 7..знайдіть речення,в якому що виступає сполученим словом: а) га стінці два разки намиста і твір, що виткали ткалі. б) дзвінкий і сильний голос лине , як заклик ,що на нього не можна відгукнутися в) є люди, що їх у всьому хочеться наслідувати г) усе , що на землі поглянуте росте, з весни посаджене у мене і полите 8.знайдіть речення ,в якому головне і підрядне завдані сплучником підрядності а) ті пісні люблю , що несуть радість межі люди б) про те, щоб пускатися в доругу у таку пітьму в невідомій стороні ,не було й гадки. в)а на тому місці ,де стояла тінь , іскрило сонце широкою плямою г) в карних очах було стільки щастя , що оксані за цілий вік не вичерпати його

👇
Ответ:
keklol1990
keklol1990
04.01.2021
1) а
2) в
3) в
4) г
5) г
6) в
7) б
8) а
4,4(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tata270204
Tata270204
04.01.2021

   Наш народ дуже співочий. Позбавлений права на навчання, люди в піснях передавали свої страждання, наміри, мрії.

   Важка доля простого народу закарбувалась у пісні «Зажурилась Україна». У той час татарські набіги спустошували села. Тому батьківщина, як мати, тужить за своїми поневоленими синами та дочками, затоптаними дітьми. І серед нещастя виростає протест на захист свого краю: «Бери шаблю гостру,  довгу та йди воювати».  

   Так народжувалися герої-козаки Запорозької Січі та їхні кошові отамани, котрі доблесно захищали своє рідне. Мужність Івана Сірка оспівана в історичній народній пісні «Та ой як крикнув же козак Сірко». В народній уяві славні козаки завжди були орлами, бо гнали з рідної землі ворогів. 

   Ще одною оспіваною у піснях постаттю став гетьман Богдан Хмельницький. Пісня «Ой не той то хміль» прославляє його полководський талант у битві під Жовтими Водами. Ще було багато перемог на рахунку Хмельницького, та ця битва стала першою  цілковитою перемогою над польською шляхтою.

     Пісня «Ой Морозе, Морозенко» дійшла до нас у багатьох версіях. Він у перших лавах ішов на ворога, сміливо дивився в очі смерті на полі бою. Та сили були нерівні: «Не вернувся Морозенко, голова завзята». Його безстрашність, коли «замучили молодого татари прокляті», не могла бути забута. Вона назавжди залишилась у народних піснях, дійшла до нашого часу.

    Славу славних запорожців продовжили гайдамацькі повстанці. У пісні «Максим козак Залізняк» оспіваний переможний похід на Жаботин: «накидали за годину панів повні шанці». Значне перебільшення можливостей гайдамаків тільки підкреслює захоплення їхньою мужністю. 

   Не менш відомим героєм був ватажок селянського повстання проти кріпацтва Устим Кармалюк. Не міг спокійно дивитися на важку долю своєї родини: «Як згадаю про їх муку, сам гірко заплачу». Тому «зібрав собі славних хлопців», щоб забирати багатство, нажите важкою працею кріпаків, від багатіїв та ділити по-справедливості між бідними. Домівкою йому став темний ліс, він надійно ховав повстанців від переслідувачів: «А так треба стерегтися… , хоч, здається світ великий, та ніде ся подіти». У нагороду за його мужність народними піснями «Кармалюка в світі споминають»  до сьогодні. 

     В історичних піснях закарбувалася пам'ять про славних героїв та їхні доблесні вчинки, незвичайне минуле України, сподівання наших   предків. Наше завдання вивчати минуле, щоб не втратити майбутнє. А допоки лунатиме народна пісня, історична слава України житиме вічно.

4,4(90 оценок)
Ответ:
Kam09
Kam09
04.01.2021
Щоб розчинити камені в нирках, сечоводах, жовчному міхурі, можна використовувати такі засоби:
— 20 г лимонної кислоти (вичавлений лимон), 20 мл (1 ст. л.) маслинової олії, 20 мл горілки. Змішати й пити після кожного прийому їжі протягом 1—3 місяців. Після цього пройти УЗД-обстеження. За потреби лікування продовжити;
— 1 ст. л. яблучного оцту, 1 ст. л. меду на 150—200 мл перевареної води. Усе ретельно перемішати. Пити перед їдою в разі нормальної кислотності та після їди — в разі підвищеної;
— у щоденному раціоні повинні бути яблука. Відразу після їхнього дозрівання (1—2 місяці) потрібно щодня з’їдати по 1 кг цього фрукту будь-якого сорту, пізніше обирайте ті сорти, які довго зберігають вітаміни (наприклад, симиренка та інші), з’їдаючи по 1—3 на день. Дотримання цього правила до очистити жовчні й сечові шляхи, нирки та печінку від каменів.
Для нормального травлення потрібно:
—постійно вживати в перших і других стравах натуральний (6%) яблучний або виноградний оцет, хрін та гірчицю, а під час приготування будь-яких страв додавати чорний запашний перець (мелений або у вигляді горошку), лавровий лист. Наприклад, під час приготування вареної картоплі в каструлю треба покласти по 2—3 горошини чорного й запашного перцю, 1 великий лавровий лист, 1 велику цибулину, 2 зубчики часнику;
— крупи прожарювати перед уживанням на сковороді близько 6 хвилин для знищення різних мікроорганізмів, цвілі та вірусів, що оселилися в них під час зберігання. Не всі мікроорганізми гинуть у киплячій воді, а на сковороді температура вища, крім того, дію підсилює кисень повітря;
— хліб обов’язково пропускати через тостер (термообробка для усунення мікроорганізмів), а сир перед уживанням обробляти над парою;
— щодня з’їдати 2—3 зубчики часнику та 1 цибулину в будь-якому вигляді;
— у щоденному раціоні мати такі ягоди, як журавлина, брусниця та чорниця — свіжі або перетерті з цукром. Вони допомагають не тільки нормалізувати травлення, але й підтримувати імунітет.

У разі отруєння:
— швидку до надасть суха гірчиця: 1 ч. л. заварити в окропі, охолодити й випити. Можна вживати цей засіб з молоком або кефіром, але попередньо гірчицю потрібно заварити в киплячій воді (1 ч. л. гірчиці на 0,5—0,3 склянки води), а після цього розвести молоком або кефіром;
— перевіреним засобом є йод із крохмалем — 20 крапель на склянку завареного крохмалю. Можна також йод розводити фруктовим або молочним киселем.
Для очищення крові від різних паразитів:
— 1 ч. л. 5% спиртового розчину йоду та 1 ст. л. крохмалю розмішати в 50 мл холодної води, залити окропом (200 мл) і перемішати. Пити по 3—5 чайних ложок зі 100—150 мл молока або киселю через 30 хв після їди один раз на день за схемою: 5 днів — перерва 5 днів, потім знову 5 днів і т.д.

За перших ознак застудного або вірусного захворювання:
— необхідно пити на ніч 100—150 мл молока з гірчицею (1/5 чайної ложки, завареної у 20 мл окропу). Цей же рецепт допомагає в разі гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, а також запальних процесів внутрішніх органів. Застосовувати до поліпшення стану, після цього припинити вживання гірчичної суміші.
4,6(38 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ