М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Фонетичний розбір слова ячмінь надо жду заранее

👇
Ответ:
albinatoleuhaa
albinatoleuhaa
06.07.2021

у меня на русском

я [й'] - согласный, мягкий, звонкий, непарный, сонорный
   [а] - гласный, безударный
ч [ч'] - согласный, мягкий, глухой, непарный
м [м'] - согласный, мягкий, звонкий, непарный, сонорный
е [`э] - гласный, ударный
н [н'] - согласный, мягкий, звонкий, непарный, сонорный

ь ---

6 букв 6 звуков

4,5(3 оценок)
Ответ:

Орфографічна запис слова: ячмінь
2) Наголос в слові: ячм `ень
3) Розподіл слова на склади (перенос слова): яч-мень
4) Фонетична транскрипція слова ячмінь: [й'ач'м '`ен']
5) Характеристика всіх звуків:
я [й '] - приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорні
    [а] - голосний, ненаголошений
ч [ч '] - приголосний, м'який, глухий, непарний
м [м '] - приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорні
е [`е] - голосний, ударний
н [н '] - приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорні
ь [] -

4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
grafPypirkin
grafPypirkin
06.07.2021

Якось, зовсім випадково, мені на очі потрапила репродукція картини Олександра Мурашка під назвою «Дівчина в червоному капелюсі». Вана з першого погляду привабила мене незвичайною технікою малювання та витонченою майстерністю митця. Ця картина була написана широким і густим мазком, але в то й же час усі деталі на ній відрізняються соковитістю і впевненістю. А контраст яскравого червоного кольору капелюха і темних відтінків заднього плану картини створює живописний дзвінкий акцент. Саме сміливі зіставлення цих кольорів, інтенсивність червоних тонів, які врівноважують і приглушують глибокі і м’які чорні очі дівчини, вразили найбільш усього в цій картині.

Якщо навіть не придивлятися до картини, перш за все впадає в очі червоний капелюх, який яскравою плямою виділяється на чорному фоні і контрастує з темним вбранням. Цей капелюх приваблює увагу і до обличчя дівчини, яке світиться глибоким спокоєм та зосередженням. Дівчина у червоному капелюсі дуже схожа на макову квітку на фоні темного українського поля. Енергія червоного кольору вигідно підкреслює молодість та красу дівчини, якій, скоріш за все, було близько вісімнадцяти років у той час, коли вона позувала художникові. Її обличчя не по віку серйозне і декілька розгублене, а чорні очі приваблюють погляд глядачів.

Вже пізніше мені довелося узнати, що Олександр Мурашко – видатний український митець кінця XIX – початку XX століття. Він народився в Києві, дитинство його пройшло на Чернігівщині, а творчістю Мурашко займався, подорожуючи по всьому світу. Весь час він експериментував с різними техніками малювання і більшість з них добре засвоїв. Своїм нащадкам художник залишив багато картин, які сьогодні можна побачити як в музеях та картинних галереях нашої країни, так і в приватних колекціях українських і іноземних цінителів живопису. Картину «Дівчина у червоному капелюсі» Мурашко написав у Парижі.

Объяснение:

4,6(73 оценок)
Ответ:
DarinaUSA
DarinaUSA
06.07.2021

Блог

Блог ( англ. blog , від web log - інтернет - журнал подій , інтернет- щоденник , онлайн- щоденник ) - веб- сайт , основний вміст якого - регулярно додаються записи , що містять текст , зображення або мультимедіа. Для блогів характерні недовгі записи тимчасової значущості , впорядковані у зворотному хронологічному порядку (останній запис зверху). Відмінності блогу від традиційного щоденника обумовлюються середовищем: блоги зазвичай публічні і передбачають сторонніх читачів , які можуть вступити в публічну полеміку з автором (у коментарі до блогозапісі або своїх блогах) .Людей , провідних блог. , називають блогерами  . Сукупність усіх блогів Мережі прийнято називати блогосферою  Для блогів характерна можливість публікації відгуків (коментарів , « коментів » ) відвідувачами. Вона робить блоги середовищем мережевого спілкування , що має ряд переваг перед електронною поштою , групами новин , веб- форумами і чатами .Під блогами також розуміються персональні сайти , які складаються в основному з особистих записів власника блогу і коментарів користувачів до цих записів .Першим блогом вважається сторінка Тіма Бернерса - Лі , де він , починаючи з 1992 р. , публікував новини . Більш широке поширення блоги отримали з 1996 р. У серпні 1999 р. комп'ютерна компанія Pyra Labs з Сан- Франциско відкрила сайт Blogger.com , який став першою безкоштовної блогової службою .В даний час особливість блогів полягає не тільки в структурі записів , але і в простоті додавання нових записів . Користувач просто звертається квеб -серверу , проходить процес ідентифікації користувача , після чого він додає новий запис до своєї колекції. Сервер надає інформацію як послідовність повідомлень , поміщаючи в самому верху найсвіжіші повідомлення. Структура колекції нагадує звичну послідовну структуру щоденника чи журналу .

4,7(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ