Був соняцний весняний день. Птиці щебетали. Та рапотом мені захотілось до ліса. Я зібрав свої речі, та пішов на прогулянку. Білі хмаринки так і пливли по блакитному небу. Повітря тепле тепле. Ось вже підхожу до лісу. Я йшов стежкою, та побачив гарну, затишну галявину. Підійшов розтеливши свою ковдру, сів та дістав свій обід, який дала із собою матуся. Но рапотм я почув голос дівчинки яка кликала на до Підійшовши до неї я запитав: Ти заблукала? А вона відповіси мені: Так я гуляла по лісу, та побачила зайчика. Побіжала за ним, а він від мене, так і заблукала. Підемо я тебе виведу, але спочатку ми поїсимо. Ми прийшли до моєї галявини та почали обідати. І тут я у неї спита: Як тебе звуть? Мене Марийчко. А тебе? А мене Павло. Так ми з нею познайомились, і кожний тиждень ходили до ліса разом.
Моє улюблене блюдо-курка по-віденськи . Готувати його не так вже й легко, тому мені допомагає мама . Це страва дуже смачне . Щоб вийшло смачно,потрібно докласти багато зусиль . Трохи розповім про це страві .
Курка з-віденськи (бакхендль; ньому. Backhendl, фр. poulet frit à la viennoise) - традиційне блюдо віденської кухні, відоме з XVIII століття. У часи бідермейера бакхендль вважався аристократичним стравою.
Для приготування бакхендля курчати натирають сіллю, чорним перцем і невеликою кількістю лимонного соку, а потім розрізати на чотири частини, відокремивши крильця. Отримані шматочки занурюють в борошно, потім у збите яйце і далі в панірувальні сухарі, а потім смажать у великій кількості топленого масла у фритюрі або на сковороді під кришкою. Курячі потрухи також подаються обсмаженими в паніровці.
Бакхендль зазвичай сервірують з петрушкою, шматочком лимона, зеленим салатом або картопляним салатом .
Р. нас
Д. нам
Зн. нас
Ор.нами
М. (...) нас
Н.ти
Р. тебе
Д. тобі
З. тебе
О. тобою
М. (...) тобі
Н.я
Р. мене
Д. мені
З. мене
О.мною
М. (...) мені
Н. воно
Р. нього
Д. йому
З. нього
О. ним
М. (..) нім
Н. вони
Р. їх
Д. їм
З. їх
О. ними
М. них