руйнувати швидко,а будувати повільно.
"аліса в країні чудес" дуже цікава казка, і якщо в ній не видно моралі, то тільки на перший погляд. насправді ця казка може навчити дитину, та й дорослого, дуже багато чому.
перш за все, ця казка вчити ніколи не втрачати самовладання і зіткнувшись з незрозумілим і може бути навіть неможливим не губитися, а прийняти нові реалії такими як є і знайти спосіб виживання в такій ситуації. скільки ми бачимо фільмів або читаємо книг, коли герої стикаються з чимось містичним і фантастичним і губляться, в паніку, божеволіють. аліса просто прийняла казковий світ як реальний і відмінно в ньому влаштувалася. звичайно, на саме справі невелика ймовірність зустріти чеширского кота або провалитися в кролячу нору, але гнучкість психіки може вижити і в нашому реальному світі, не здатися перед виникаючими труднощами, а всюди знайти щось позитивне.
"аліса в країні чудес" вчить тому, що в світі немає нічого неможливого, а для дитини це дуже важливо, дозволяє зберегти віру в себе і в свої сили.
казка ця дуже добра, в ній немає жодного лиходія, і це також дуже добре. всі ми за своїм бачимо світ і якщо для нас він складається з одних злодіїв і грубіянів, то так воно і виявиться в підсумку, як не дивно. якщо ж ми помічаємо тільки хороше і красиве, то так воно і буде насправді. у справедливості цього я завжди переконувалася.
"Від суржику рятує нас словник"
Словник - величезне багатство. Наш народ має академічний тлумачний словник, у якому міститься лексико-фразеологічний склад мови з поясненням значення, граматичних та стилістичних норм вживання. Цей словник дозволяє поповнити власний лексичний склад та впевнитися, що ми вживаємо те чи інше слово у правильному контексті.
Словник також може врятувати нас від суржику. Заглянувши в тлумачний словник, людина вже знає значення слова, знає, як воно пишеться та у якому середовищі вживається. Тепер вона усвідомлює, що українська "ожеледиця" - це те саме, що "голольод" на суржику. Тлумачний словник розвиває людину, поповнює її знання, навчає новим словам та допомагає навчитися розмовляти літературною мовою.
Руйнувати старі будівлі, це не будувати нові.