М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему "україна - наш спільний дім"

👇
Ответ:
danilkarev201
danilkarev201
01.05.2023
Україна - наш спільний дім

Україна - дуже многонаціональна країна. В україні живуть представники понад 130 національностей, які розмовляють 79 мовами, 43 з яких є найпоширенішими. Всі вони належать до народу України, тобто не треба змішувати поняття "народ" та "нація". Всі ми - народ України, якою б мовою ми не розмовляли.

З давніх давен в Україні мирно уживалися багато націй. Всім відомо, що в Україні живе багато росіян, особливо на Півдні та Сході. Мільйони людей в Україні знають дві мови або навіть більше. Так склалося історично. 

Крім того, в деяких регіонах нашої держави живуть громадяни України, рідна мова яких - не українська. Наприклад, на Поліссі живе немало белорусів, на Житомирщині, Вінниччині, Галичині та Буковині - поляків, на Волині - чехів. В Криму живуть кримські татари. На Закарпатті живуть словаки, німеці, румуни, угорці. В Одеській області - роми, болгари, гагаузи, румуни, гагаузи, тощо. Це не заважає їм усім бути частиною народу України. 

Найбільш яскравий приклад многонаціональності нашої держави - це село Зміївка Бериславського району Херсонської області. У Зміївці мирно живуть люди 14 національностей, серед яких є навіть близько 200 шведів - нащадків тих, що приїхали у ці місця за часів Катерини ІІ. До речі, розмовляють вони старошведською мовою, яка ніде більше не збереглася, за ствердженням шведських вчених.

Тому належати до українського народу не означає розмовляти тільки українською, бо Україна - спільний дім для багатьох народів, які мирно співіснують вже багато сторічь.
4,6(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anosovadara
anosovadara
01.05.2023
1. коромисло - коромислу, на коромислі;
    річка - річці, у річці
2. чоловік - чоловіку, у чоловіці
    жінка - жінці, на жінці
    вулиця - вулиці, на вулиці
    домівка - домівці, у домівці
    вікно - вікну, на вікні
    дитина - дитині, на дитині
    день - дню, у дні
    татусь - татусю, на татусю
    матуся - матусі, на матусі
    син - сину, на сину
3. матір - матері, на матері
    дочка - дочці, на дочці
    онука - онуці, на онуці
    люди - людям, на людях
4. вухо - вухові, на вусі
    ніс - носу, на носі
4,5(23 оценок)
Ответ:
назик31
назик31
01.05.2023
від’їзд, верхів’я, в’язати (в’язання), в’яз, в’язка, від’ємний дерев’яний, довір’я, дев’ять, двох’ярусний, дит’ясла. з’їсти, з’їзд, здоров’я, зв’язок, з’єднати, з’їхати, з’явитися, з’ясувати, зв’ялити, м’ята, м’ясо, м’яч, м’який, міжгір’я, Мар’яна, м’язи кав’ярня, кур’єр, кам’яний, комп’ютер, кон’юнктура, кров’ю інтерв’ю, ін’єкція, прем’єр, подвір’я; п ‘ять, під’їхати, пів’яблука. п’ятнадцять, подвір’я, п’єса, п’єдестал, пам’ятний, підв’ялити, пір’їна, підв’язати, пуп’янок, полум’я, полум’яний торф’яний, трьох’ярусний, трав’янистий, Лук ‘янівка; львів’янин, любов’ю, лев’яча роз’яснити, розв’ючувати, рум’яний, розм’якшити, роз’їхатися, риб’ячий об’єднати (об’єднання), об’їжджати, обов’язок, обм’яклий, об’єкт, сором’язливий, слов’яни, сім’я, солов’їний, сузір’я, сурм’яний харків’янин, чотирьох’ярусний, черв’як ув’язка увязнений
4,6(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ