мого песика звуть Мишко. У ньго великі сірі очі,та маленькі вушка. Ніс у нього рожевий у формі кола. Вуса маленькі. У Мишка маленький хвіст. Сам він білий як сніг. У нього маленьки лапки. Мишко коротко шорстка собака. я його дуже люблю. Він найкращій пес!
---Як по різному плине час.сказала Даша
---Так! І нажаль це не змінити.відповіла Катя
---Інколи здається ,що вже рік закінчився ,а насправді хвилина.знову сказала Даша
---Так так.Або вже й рік закінчився,а здається що все за мить пролетіло. У відповідь сказала подруга
---Ну отакий от закон часу.відповілаДаша
---Час в хорошому середовищі пролітає за секунду,а в поганому навпаки.зітхнувши сказала Катя
---І чому так?---запитала подруга
---Я думаю тому що серед чудового не задумуєшся про минуле,а живеш сьогоденням тому не бачиш як і час летить.знову відповіла Катя
---Значить серед поганого час тягнеться так повільно тому що ти задумуєшся про минуле та не маєш часу на сьогодення?---здивовно запитала Даша
---Ну виходить що так.відповіла Катя
---Тоді потрібно більше часу проводити в хорошому середовищі,щоб час проходив з радістю. Сказала дівчинка
---Ох як по різному плине час!
Пояснення:
Ну не виходить написати по десять на кожного.Ну добав щось своє перероби і все.
- Ти знаєш, є дуже цікаві факти із життя Тараса Шевченка, про деякі з них у школі навіть не розповідають.
- Напевно, це так, тому що у біографію все вмістити неможливо, а ось очевидці могли розповісти багато цікавого. Ось я, наприклад, знаю, що на зріст він був невисокий, лише 1 м 64 см.
- Ну, якщо вже мова пішла про цифри, то скажу, що 24 роки Тарас був кріпаком, 11 років перебував під слідством, на військовій службі, у за-сланні, і лише 12 років життя був відносно вільною людиною!
- Приголомшливо! А знаєш, скільки у нього було художніх робіт? Малюнків, офортів?
- Напевно, близько тисячі?
- Більше! 1300!
- До речі, приблизно стільки ж пам"ятників Кобзарю існує у всьому світі.
- Навіть важко уявити! А я недавно у музеї бачив «Буквар», який Шевченко видав на власний кошт. Книга вийшла накладом у 10 тис. примірників і була призначена для вивчення грамоти у безкоштовних школах.
- І це при тому, що сам він у школі закінчив усього 2 класи!
- Кажуть, що Тарас Григорович був великим модником. У своїх особистих мемуарах він висловив захват стосовно купівлі нового плаща-макінтоша, вартістю 100 рублів. До речі, коли Шевченко працював в археологічній комісії, його зарплата становила 150 рублів на рік.
- Мені було б цікаво дослідити повністю біографію поета, якщо це взагалі можливо. А тобі?
- Мені також.
Я побачила мале цуценя, таке ніжне і розгублене, що сердце болісно стиснулось. Він самотньо сидів у порожньому парку, трохи змокший від нещодавного дощу. В нього були великі темнокоричневі очі, палкі і розуміючі. Я підійшла ближче і побачила червоний ошийник у ньго на шиї з блискучою підвіскою. На ній було написано Плямко. І дійсно, шерсть у цуценяти була коротка і вся в коричневих плямах, ніби від фарби. Я взяла Плямка на руки і віднесла додому. Він тремтів і тулив до мене мокрий носик, і ніби обіймав мене маленькими лапками. Прийшовши додому я вимила його і витерла, він зігрівся і почав весело бігати по квартирі. Тепер Плямко мій кращий друг.