М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Розібрати слово за будовою полярник

👇
Ответ:
missvolkova2001
missvolkova2001
11.04.2020
Полярник 
пол - корінь, 
-яр- і -ник- суфікс, 
нульове закінчення
4,4(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sofiaytarahteev
sofiaytarahteev
11.04.2020
Співчуття-це найбільш важлива людська риса характеру. Деякі люди не співчувають іншим, боячись здатися слабкими. Але ж іноді важливо, щоб людину хто-небудь підтримав.
Ні у кого не викликає сумніву, що такі почуття, як співчуття і співчуття необхідні в житті кожної людини. Без них сучасний світ став би ще більш жорстоким і несправедливим. Тому що співчуття і співчуття - це вміння співпереживати чужому горю, бажання до незнайомій людині, яка потрапила в біду. Ці почуття треба виховувати з раннього дитинства на прикладах з життя. Недарма про цю тему говорять по телебаченню, пишуть в газетах. А також ця тема продовжує хвилювати письменників і поетів. Я думаю, що жодна людина не уявляє свого життя без співчуття або співчуття близької людини. Якщо не співчуття, то це означає що немає і підтримки, а без підтримки людина не проживе довго .. 
4,8(34 оценок)
Ответ:
VaLeRiA102030405060
VaLeRiA102030405060
11.04.2020

Дорогий друже, як давно ми з тобою не бачилися! Твій лист я отримав ще тиждень тому, воно мене дуже порадувало. Зараз видалася вільна хвилинка, я вирішив відповісти тобі.

Це літо я проводжу на дачі з батьками та молодшою ​​сестричкою. У місто виїжджаємо дуже рідко. Але мене і не тягне туди. На дачі дуже добре. Погода стоїть відмінна, дуже жарко. Ми всією сім’єю кожен день ходимо на річку купатися і загоряти. Проводимо на пляжі багато часу. У таку погоду там знаходяться всі дачники. Мама купила нам з сестрою по надувному матрацу, а мені ще ласти. У них я можу дуже швидко. Одного разу я навіть хотів перепливти з одного берега на інший, але тато не дозволив мені. На майбутній рік я обов’язково зроблю це.
У нас з сестричкою є одна розвага. По середах ми завжди ходимо удвох на риболовлю. Напередодні ввечері сестра обов’язково готує нам їжу, яку треба взяти з собою. А я копаю черв’яків і беру з собою прикорм для риб. Встаємо ми на риболовлю дуже рано. На вулиці в цей час дня ще сиро і прохолодно, тому одягатися доводиться тепліше. Йдучи назад ми вже знімаємо наші вітровки.

Ходимо ми на риболовлю завжди в один і той же місце. Це наше улюблене озеро з очеретом і качками. Цього року там багато маленьких каченят. Ми їх підгодовуємо хлібом, який залишається у нас після сніданку. Рибу, яку я ловлю, ми відносимо мамі. Якщо попалася велика риба, то мама готує нам її на обід. А якщо маленька, то віддає сусідському коту Васьки. Той дуже радіє нашому улову.

Дні летять непомітно. Вже пройшов цілий місяць канікул. Я вже починаю трохи сумувати за школі і по своїм однокласникам. Швидше б усіх побачити, дізнатися, як вони провели літо.

Напиши мені, що у тебе нового, як поживає твій брат Артем. Мені дуже цікаво, що у вас відбувається.

До побачення. До зустрічі восени на перекличці.

Твій Мишко.

4,5(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ