М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Замініть у реченні іменники прикметники числівники займенниками уникаючи при цьому повторень. 1)літературний вечір, присвячений пам'яті t.г,шевченка відбувався у гімназії. літературный вечір, присвячений пам'яті т.г.шевченка, прийшов також у міський біблотеці. 2) у нашому місті буде цікава виставка живопису. виставку з нетерпінням чекають у школах, училищах, клубах. 3) пид час зимових канікул десять учнів нашого класу побували у киэві. десять учнів паралельного класу їздили до канева. 4) біля нашої школи постуть червоні троянди. червоні троянди ростуть і в міському парку.5) ми йшли ввузенькою стежкою. стежка нас до річки. решите 30 !

👇
Ответ:
mot3333
mot3333
14.10.2021
1)Літературний вечір, присвячений пам'яті T.Г,Шевченка відбувався у гімназії. Він пройшов також у міський біблотеці. 2) У нашому місті буде цікава виставка живопису. Її з нетерпінням чекають у школах, училищах, клубах. 3) Під час зимових канікул ми побували у Києві. Десять учнів паралельного класу їздили до Канева. 4) Біля нашої школи ростуть червоні троянди. Вони є і в міському парку.5) Ми йшли ввузенькою стежкою. Вона привела нас до річки
4,6(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
fmksa2006
fmksa2006
14.10.2021

Моя мама работает бухгалтером в крупной фирме. Однажды я слышала, как она разговаривала с коллегой о какой-то проверке и употребила такое слово, как  варрант. Я естественно захотела узнать, что же это за слово такое необычное.  "ВАРРАНТ - документ (часть документа), подтверждающий право предъявителя на что-либо, указанное в документе"- обьяснила мне мама после телефонного разговора. 

Мой папа - строитель. И он часто употребляет в свою речь слово "инцерт", например когда разговаривает с моим дядей, ведь он тоже строитель. Инцерт - облицовка бетонных поверхностей природными или искусственными камнями неправильной формы. Это я нашла в специальном строительном словаре, и теперь тоже могу вставлять это умное словечко в разговор с папой и дядей.

А еще у меня был интересный случай, который я хочу с нетерпением вам рассказать. Бабушка моя работает педиатром. Однажды, когда я была у нее на работе, она меня попросила подать ей  фонендоскоп. Я такого слова ни разу не слышала и не знала, о чем меня просила бабушка. Она меня просит, чтобы я была торопливее. Но что же делать, если я не знаю, что означает этот фонендоскоп? Я так задумалась над этим, что бабушка сама взяла то, что ей нужно. А оказалось, что фонендоскоп весьма знакомая мне вещь. Это "слушалка". 

4,7(77 оценок)
Ответ:
robdars
robdars
14.10.2021

  Мова – це засіб спілкування, він властивий тільки людям.

   Так словами ми спілкуємося. По-перше, їх дуже багато. До кожного слова наша уява малює його значення. Ніякі звуки не можуть замінити усього багатства слів. По-друге, кожне відкриття можна описати словесно новими словами, збагатити мову. Мова дає змогу читати книги, пізнавати світ. По-третє, як душевно мелодію можуть прикрасити слова. Багато чарівних пісень просто не існувало би без мови. 

    Мова – це велике досягнення людства. Тому треба знати її.

4,7(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ