М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
noxiksds
noxiksds
15.03.2021 08:55 •  Українська мова

Вставте пропущені розділові знаки. 1). прибіжить іноді на поляну з гущавини зайчик та поскубе зеленої травиці прискаче сполохана сарна й постриже вушками на поляні пристрибає спритно білочка поласувати горішків торішніх. 2). нехай сьогодні виступить сергій або петро або семен. 3). тече вода в синє море та не витікає. 4). тягнись не тягнись гарячись не гарячись уже все одно. 5). тут кажуть уночі горять вогні болотні чи світяться корчі. 6). і шторм гримів на сто октав і він той шторм намалював і дивувались люди. 7). і стеляться обрії милі і вечір в ясній далині і карії очі і рученьки білі ночами насняться мені. 8). василько знайшов у запічку важкі од латок штанці велику засмальцьовану гімнастерку батьків подарунок із фронту і став одягатися. 9). з вивороту в штанцях було багато стрьопів пальці щораз зачіпалися за них тому василько довго плигав на одній нозі доки натяг обидві холоші. 10). потім у сінях знайшов іржаву саперну лопатку вищерблену осколком і пішов у хлів копати черв’яків. 11). у хліві крім ластів’я́чого гнізда під кроквою нічого не було. 12). старий гній на тому місці де стояла колись корова видихався і пах сирою льоховою землею. 13). кубельце було давнє і зашкарубло мов череп’яне. 14). мати цідила молоко крізь чистий полотняний рушник і набирала кухлик йому. воно шумувало лоскотало ніс на губах залишалися теплі бульбашки і лопались. 15). дехто скаже що це слово знане з давніх-давен. 16). мовляв це народне слово видобуте літературною мовою з глибин душі народу-мовотворця. однак не поспішайте з таким категоричним висновком. 17). як могло статися що таке поетичне слово відсутнє в безсмертних творіннях українського класика? але це насправді так.

👇
Ответ:
Нехай сьогодні виступить Сергій, або Петро, або Семен
4,4(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dalelodaryn
dalelodaryn
15.03.2021

Півде́нна Коре́я офіційна назва — Респу́бліка Коре́я техан мінґук, «Велика країна народу хан») — країна у Східній Азії, розташована у південній частині Корейського півострова[3] і межує на півночі з Північною Кореєю.На сході омивається Східним морем (Японським морем), на заході — Жовтим, на півдні — Східно-Китайським морем. Володіє декількома десятками островів, найбільші з яких — Чеджудо, Чедо і Коджедо. Розташована в помірному поясі на переважно гірській місцевості.

Назва «Корея» походить від Когурьо, яка свого часу була однією з великих держав у Східній Азії,[4][5][6][7] і панувала за правління Квангетхо над більшою частиною Корейського півострова, Маньчжурії, частинами Далекого Сходу Росії[8] та Внутрішньої Монголії[9]. Її столиця, Сеул — важливе світове місто[10], в районі якого проживає половина 51 мільйонного населення Південної Кореї, що робить його 4-ю за величиною міською агломерацією у світі[11].

4,5(7 оценок)
Ответ:
lora1981
lora1981
15.03.2021

Картина «Запорожець» Антона Монастирського: опис зовнішності козака-запорожця

Коли я розглядаю репродукцію картини А. Монастирського «Запорожець», мене переповнюють піднесені, патріотичні почуття, наче я дивлюся в саме обличчя України. Сильний, мужній козак, якого зобразив автор, є уособленням справжнього борця за волю народу. З першого погляду зрозуміло, що цей хоробрий чоловік пережив багато боїв. Про це свідчать його похмурі очі, густі навислі брови, довгі вуса, смагляве, обвітрене обличчя зі зморшками та міцна постава.

Розумний погляд, спрямований перед собою, сповнений роздумами про долю рідної Батьківщини. Саме так виглядає справжній козак: оселедець на голові, орлиний ніс із горбиком, сильні руки, що тримають шаблю. Вбрання цього вольового чоловіка просторе й зручне: біла сорочка, темно-коричнева кирея, жупан, широкий пояс, штани-шаровари.

Картину «Запорожець» зображено насиченими фарбами. Переважним кольором є червоний, який є символом непокірності та боротьби. Така колірна гама підкреслює глибину й складність роздумів героя картини.

Вочевидь, козак-запорожець був безпосереднім учасником видатних подій з історії українського народу, захищаючи рідну землю від ляхів та басурманів. Ця людина бачила все: і біль поразки, і радість перемоги. Її неможливо злякати нічим, адже вона неодноразово дивилася в обличчя смерті. Напевно, за свій вік козак поховав багато загиблих у боях побратимів та й сам без вагань готовий віддати життя за краще майбутнє свого народу, його волю та добробут.

4,8(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ