На мою думку,щастя-це коли біля тебе завжди друзі та родина.Коли ти не самотній. Близькі стосунки дитини з друзями та родиною - запорука щасливого життя в майбутньому, визначили новозеландські вчені. При цьому, за словами науковців, успіхи дітей у школі значної ролі не відіграють. Під щастям в даному випадку мається на увазі відчуття гармонії з навколишнім світом, позитивні стратегії боротьби з переживаннями, соціальна взаємодія та адекватна самооцінка. Щоб виявити взаємозв'язок, вчені провели в Данідін багатопрофільне дослідження здоров'я і розвитку, в якому взяло участь 804 людини. За піддослідними стежили протягом 32 років, оцінюючи благополучність сім'ї в дитинстві, взаємини з однолітками в дитинстві і юності, мовний розвиток в дитинстві і успіхи в навчанні, після чого визначали, наскільки людина щаслива в дорослому віці. Результати показали однозначну залежність між позитивним досвідом спілкування в дитинстві і юності і добробутом в дорослому житті - мабуть, на позитивних стосунках в юності людина вчиться цінувати соціальні взаємозв'язки. Висновки, зроблені новозеландськими дослідниками, свідчать, що взаємозв'язок між успіхом у навчанні та щастям в житті незначний. На закінчення вчені дають батькам пораду концентруватися на здібності дитини вибудувати відносини з оточуючими, підкреслюючи, що успіхи у школі вторинні.
Одного разу у мене трапилась несподівана знахідка: я побачив мале цуценя, таке ніжне і розгублене, що сердце болісно стиснулось. Він самотньо сидів у порожньому парку, трохи змокший від нещодавного дощу. В нього були великі темнокоричневі очі, палкі і розуміючі. Я підійшов ближче і побачив червоний ремінець у нього на шиї з блискучою підвіскою. На ній було написано Плямко. І дійсно, шерсть у цуценяти була коротка і вся в коричневих плямах, ніби від фарби. Я взяв Плямка на руки і відніс додому. Він тремтів і тулив до мене мокрий носик, і ніби обіймав мене маленькими лапками. Прийшовши додому я вимив його і витер - він зігрівся і почав весело бігати по квартирі. Тепер Плямко мій кращий друг.
Близькі стосунки дитини з друзями та родиною - запорука щасливого життя в майбутньому, визначили новозеландські вчені. При цьому, за словами науковців, успіхи дітей у школі значної ролі не відіграють. Під щастям в даному випадку мається на увазі відчуття гармонії з навколишнім світом, позитивні стратегії боротьби з переживаннями, соціальна взаємодія та адекватна самооцінка. Щоб виявити взаємозв'язок, вчені провели в Данідін багатопрофільне дослідження здоров'я і розвитку, в якому взяло участь 804 людини. За піддослідними стежили протягом 32 років, оцінюючи благополучність сім'ї в дитинстві, взаємини з однолітками в дитинстві і юності, мовний розвиток в дитинстві і успіхи в навчанні, після чого визначали, наскільки людина щаслива в дорослому віці. Результати показали однозначну залежність між позитивним досвідом спілкування в дитинстві і юності і добробутом в дорослому житті - мабуть, на позитивних стосунках в юності людина вчиться цінувати соціальні взаємозв'язки. Висновки, зроблені новозеландськими дослідниками, свідчать, що взаємозв'язок між успіхом у навчанні та щастям в житті незначний. На закінчення вчені дають батькам пораду концентруватися на здібності дитини вибудувати відносини з оточуючими, підкреслюючи, що успіхи у школі вторинні.