Тема: сполучники є сполучники сурядності та підрядності. в свою чергу сполучники сурядності діляться на *єднальні ( і, та , і...і... ані...ані... ) *протиставні (а, але, проте, зате) *розділові (або, чи, хоч, чи...чи, хоч...хоч) сполучникі підрядності поділяються на: *часові (коли, як, доки, перед тим як) *причинові (бо, тому що, через те що) *мети (щоб, для того щоб, аби) *умовні (як, якщо, якби, коли б) *допустові (хоч, дарма що, хай) *порівняльні (як, наче, неначе, мов, мовби) *з"ясувальні (що, щоб, як) *наслідкові (так що)
зате (але) - Взимку холодно, зате(але) комарі не кусають.(спол) за те сварилась на Миколу мати, що той шкоди наробив.(однозвучні слова) я теж (також) дотримуюсь такої думки.(сполучник) він говорив те ж, що й інші свідки.(однозвучні слова) якби ви знали, паничі!(сполучник) як би там не було, але він все одно виконав д/з.(однозвучні слова) марічка чекала подругу, щоб разом піти гуляти. (сполучник) що б він не робив - все у нього виходило( однозвучні слова)
Олівець - це предмет першої необхідності. Він призначений для писання, малювання, креслення. Складається олівець із графітного стрижня, вміщеного у дерев’яну оправу. Олівець легенький, тоненький, зручний для користування. Оправа зроблена з м’якого дерева, вона має форму циліндра діаметром до семи міліметрів. Оправа пофарбована у рожевий колір. Олівець з одного кінця гостро заструганий, а з іншого має невеличку гумку. Зверху вибито позолочений напис «Промінь. 2М». Це назва виробничого об’єднання, яке виготовило олівець, і твердість графіту. Я дуже люблю малювати різнокольоровими олівцями.
Суфіксальний: ліс - лісок, лісочок, лісовий, лісистий, лісник, лісовик, лісничий,
Префіксально-суфіксальний: Полісся, пролісок, прилісок, перелісок, залісся, Заліщики, безлісся, узлісся,
Складання слів та основ; лісовоз, лісоруб, чорноліс, праліс.