М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
myshkin02
myshkin02
08.02.2021 00:06 •  Українська мова

1. прочитайте текст. назвіть дієслова, вжиті в ньому. дайте визначення поняттю «дієслово». на певному етапі розвитку суспільства виникає письмо, яке поширює функціонування мови у часі та просторі. мовою, закріпленою в знаках письма, користуються не лише тоді, коли вона висловлена, а й набагато пізніше, отже, функціонування такої мови не обмежено в часі. писемна мова виконує роль засобу зносин з іншими членами колективу, які перебувають на будь-якому віддаленні від того, хто висловлює свої думки, а не лише з тим, хто бере безпосередню участь у розмові. на основі писемної мови в процесі історичного розвитку суспільства виникає літературна мова. зверніть увагу, що літературною називають унормовану мову. українська мова як окрема почала формуватися в xiv столітті, виділившись із східнослов'янської мовної спільності (давньоруської мови). тому близькоспоріднені з українською мовою — це російська та білоруська. 2. у якому рядку неправильно утворені ступені порівняння прикметників? які ступені порівняння прикметників ви знаєте? 1. надійніший, найближчий, щонайсильніший. 2. якнайкращий, дужча, найбільш прогресивний. 3. більш активний, найбільш дотепний, потужніший. 4. менш кваліфікований, самий веселіший, більш вищий.

👇
Ответ:
1. виникає, поширює, користуються, виконує, перебувають, бере участь, вирикає, називають, почала формуватися. Дієслово - член речення, який виражає дію когось чи над чимось. відповідає на питання: що робив? що зробив? що буду робити? Так само у жіночому роді і у множинні.

2. щонайсильніший, дужча, більш активніший, самий веселіший.
Найвищий ступінь порівняння, високий ступінь порівняння.
4,5(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Sova551
Sova551
08.02.2021

Не зневажай людину в старості.

Буває так, що нам, молодим, важко змиритись, що наші бабусі чи дідусі не розуміють тих слів, що ми говоримо? Крім того, їм важко звикнути користатись технічними новинками. Однак, незважаючи на це, в них є дещо цінне - мудрість та невід'ємна доброта. Чи бачили Ви колись свою бабусю злою? Я ні, і це не дивно, адже для них ми завжди будемо найулюбленішими внуками. А скільки повчальних історій вони можуть розказати! Аж заховлення переповнює!

Вони прожили довше за нас і їх поради влучні,хоча іноді і здаються смішними (наприклад, надягнути шапку при +4). Варто зрозуміти, що за цими порадами - досвід, турбота та любов.

А коли ти бачиш старенького в транспорті, що ти відчуваєш? А якщо це твій дідусь? Вони хочуть жити, ходити і радіти життю, тому часто їздіть у транспорті. Вони їздіть на базар для такого або такої як і ти, що вн або вона змогли відпочити після занять вдома і не думати про їжу. Їм важко,але вони не здаються, тому, думаю, тобі ж не буде важко уступити місце?

А на останок: подумай про себе. Як ти хочеш, щоб до тебе відносились, коли ти станеш стареньким чи старенькою?

Объяснение:

4,6(31 оценок)
Ответ:
lincha3
lincha3
08.02.2021

Повага - це визнання чужої мудрості, звитяги, незалежності. Якщо в людини вони є, її поважають незалежно від віку - хоч п"ятирічну дитину, хоч сторічну бабусю. Але нажаль, літні люди потребують частіше не поваги, а безмірного співчуття і любові: бо безпорадність і обмеженість дитини проходять, а старенькі з кожним роком (або й місяцем) стають все немічнішими. І їм потрібна, навпаки, поблажлива опіка більш шанованої людини. Розумні батьки змалечку передають дітям уміння бути найзавзятішими в сім"ї. А от ті, хто не вчить дітей бути дорослими і турботливими (а це - складна наука), в першу чергу самі ж і потерпають од їх інфантилізму.

4,6(65 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ