М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2речення з сполучниками і а але та позязя : d

👇
Ответ:
parahonya90
parahonya90
05.09.2020
Петрик та Наталка кращі друзі! Я дуже люблю гуляти і танцювати!)
4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Colnre
Colnre
05.09.2020
1)минає(==, дієслово) літо(__іменник), осінь(___,ім.)вже (частка)бреде(==, дієслово),лісів(_ _ _, ім.)багрянець(___,ім)торкнувся(==, дієсл.) вересневий(~~~,прикм.), і(спол.) пахне(==,дієсл.) чебрецем(_ _, ім.), і(спол.) листя(_ _,ім.) де-не- де(присл.), кружляючи лягає під деревами( все речення суцільною _._._.). Речення: розповідне,неокличне, складне, з різними видами зв'язку :сполучникове(складносурядне) і безсполучникове. 1 речення(минає літо): просте, повне, двоскладне,непоширене, неускладнене;; 2. Речення(осінь вже бреде): просте, повне,двоскладне, непоширене, неускладене;; 3речення(лісів багрянець торкнувся вересневий): просте, повне, двоскладне, поширене, неускладене. 4 речення(і пахне чебрецем): просте, повне,односкладне,поширене, неускладене. 5 речення(і листя ): просте, повне, односкладне, поширене, ускладнене дієприслівниковим зворотом.. 1і2 речення - безсполучниковим зв'язком; 2і 3- безсполучниковим; 3і4- сполучниковим сурядності; 4і5- сполучником сурядності.
4,7(65 оценок)
Ответ:
Semen200000000
Semen200000000
05.09.2020
1. Знаємо вас. Ловите довірливих дурників на гачок (І. Цюпа); Макар Іванович осміхнувся. Нема дурнів! На сей гачок його не зловиш! (М. Коцюбинський); — За весь час (агент) піймав на гачок лише одного (Переклад С. Масляка); — Дай слово, що нікому не скажеш! — Та на цей гачок спіймати Костю було важко (І. Багмут). взя́ти на крюка́. Богачеві на одній з господарських нарад закинули: — Агроном. І беручкий… Коли б не взяв тебе самого на крюка! (П. Оровецький). О, медицина! Жаль до неї Сидить, як в дереві сучок, Коли ж не хореї Мене впіймали на гачок (А. Малишко).
2. Герус був стріляною птицею, його вже раз судив революційний трибунал, але все якось при до друзів обійшлося (М. Стельмах); — Не всі ж “чительники” (читачі) такі “обстріляні птахи” в літературі всякої школи, як я, то може, іншому й книжка випадає з рук (Леся Українка); — І не гарячкуй, Іване Абрамовичу, бо опечешся. Ти ранній птах, а я стріляна птиця (М. Стельмах).
3. — Бачите, що робиться? Без ножа ріжуть. Я хочу завтра поїхати до вас, щоб разом з Божком розплутати цей клубок (С. Журахович); Він певен, що натрапив на кінець ниточки, але як розплутати клубка, не знає. Перше, що треба,— це розшифрувати таємний зміст цидулки (О. Слісаренко); У Василькові перебувають польські та російські судді, щоб розплутувати клубки прикордонних чвар, чимало товчеться купців, кипить торгівля, чути мову багатьох народів (Р. Чумак); Гандзюк уважав чомусь, що його будуть допитувати першого: старший же він, і з нього, виходить, треба розмотувати клубка! (Д. Косарик); Якщо спробувати розмотати весь клубок останніх подій, то, здається мені, все почалося саме з приїзду Зізі (П. Загребельний). ни́точку розплу́тати. Сирот
4,7(38 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ