М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
max500va
max500va
26.03.2020 10:49 •  Українська мова

Випишіть збірні іменники (ставлячи їх у початковій формі). визначте рід кожного. поясніть, чому збірні іменники не мають форми множини. 1) знову осінь, знов у дальній вирій птаство з україни відлі (є. гуцало) 2) буйнотрав'я доли заквітчало, перелітним птахом прокричало (л. тендюк). 3) ворони у гіллі - як чорне шмаття ночі (б. чіп) 4) зжовкне листя вліті, відчахнеться віття (м. стельмах). 5) латаття ніжилось в озерах, хитали ряску карасі (я костенко)

👇
Ответ:
kapov2017p0aak6
kapov2017p0aak6
26.03.2020
Птаство(с. р.), буйнотрав'я(с.р.), гілля(с.р.), шмаття(с.р.), листя(с.р), віття(с.р), латаття(с.р.). Збірні іменники вказують на велику кількість предметів, що сприймаються, як одне ціле, тому ці слова не вживаються у формі множини.
4,7(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
qq503
qq503
26.03.2020

1)Похибки друзів, за винятком зради ми повинні терпіти або виправляти.

2) На правобережжі, замість верб і чагарників видно погорблені смуги темені.

3) Усі, за винятком Андрія прийшли того вечора на збори.

4) Крім знання тут потрібна інтуїція, дар передбачення дар, ясновидця.

5) Найменша кількість опадів зафіксована на Азовсько-Чорноморському узбережжі, за винятком району озера Сиваш.

6) Вивчення історії Давньої Русі спирається на історичні матеріали, зокрема, літописні джерела. -речення розповідне, неокличне, складне,

Объяснение:

4,7(68 оценок)
Ответ:
bratan02
bratan02
26.03.2020

ответ:Нашим життям керує мотивація, адже це те, що змушує рухатися вперед. Усі ми чогось прагнемо, ставимо певні вимоги, як того чи іншого домогтися. Тому в усіх нас різна мотивація й різні шляхи її здійснення. Без неї наша робота не буде результативною.

Кожен етап життя має свої важливі завдання і свої мотиваційні мотиви. Для студентів, та ще й коли сесія, – це успішно скласти всі заліки та іспити. Тому їхня мотивація пов’язана з навчанням, із бажанням бути успішними, розумінням потреби саморозвиватися, здобути якісну освіту, а згодом – хорошу перспективну роботу.

Виявляється, що тема мотивації була наскрізною у дослідженнях багатьох психологів. В одних ідеться про порядковість здійснення різних мотиваційних прагнень (піраміда Маслоу), у других – про потреби успішності, приналежності й влади, які вивчав Девід Мак Клелланд, у третіх – про задоволення чи незадоволення наших потреб (теорія Герцберга), ще в інших – про теорію очікувань (дослідження Врума) чи теорію справедливості Адамса.

Кожен із цих дослідників виділяє найважливіший чинник, який, на його переконання, найбільше мотивує. Так і є в житті. Тому не дивуймося, що когось із нас мотивує бажання реалізуватися, когось – аби його похвалили чи фінансово винагородили, ще когось – страх бути покараним чи зазнати краху в очах оточення.

Отож, мотивуймо себе, залежно від свого світогляду і розуміння власних потреб та пріоритетів.

4,6(11 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ