М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір роздум про красу рідної мови "все в тобі з'єдналося злилося"

👇
Ответ:
MissTomiris1
MissTomiris1
03.08.2020
Наша укр мова - незабутня, ідеальна, геніальна. Лише в укр мові з'єдналося усе найпрекрасніше. Тільки в нашій мові збереглося з давніх часів закінчення ею, ою в О.в однини. Землею, водою, і лише наша укр мова має закінчення ові, еві у Д.в - Максиму-Максимові, вчителю-вчителеві. Укр мова наділена чарівними якостями, яких не має в жодній мові. Краса укр мови - неповторна, надзвичайно чарівна, неймовірно чудова. "Все найкраще у тобі, моя рідна мово, злилося до кучі."
4,5(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
FenomeN1703
FenomeN1703
03.08.2020

І рiвень

1. Складнопiдрядне речення з пiдрядним мiсця:

   А Не живе ледачий, де кипить робота.

2. У такому реченні роздiловi знаки стоять правильно:

   Г Непомiтно, наче риба в глибинi, пропливають літа; не вловити їх неводом, нi вороними кіньми догнати, i не прийдуть вони до тебе, як далекі родичi, в гостi.

3. Вид складнопiдрядного речення «I риба спiвала б, коли б голос мала»:

   В обставинне умови

ІІ рівень

4. Складнопiдрядне речення з пiдрядним часу:

   Б Саме тодi, як Юрiй та Сiрко добували Чигирин, гетьман Виговський скликав козацькi полки на раду під Германiвною.

5. Складнопiдрядне речення з пiдрядними мети:

    А Слова натягувать, як луки, щоб вчасно збити на льоту нерозшифрованої муки невiдворотну нiмоту.

6. Речення з пiдрядним порiвняльним.

   В Iванова хата виповнилася смiхом та пiснею, як гай на веснi наповнюється пташиним спiвом.

4,7(37 оценок)
Ответ:
anastasiabojko5
anastasiabojko5
03.08.2020

Роль мрії в житті людини велика і дуже значуща. Навряд чи людина зможе повноцінно вважатися за життя, якщо у нього немає мрії. Як говориться: «Жоден вітер не буде попутним, якщо не знаєш, куди пливти. Мрія робить людське життя осмисленіше і повніше, це неспоримый факт.

Що таке мрія? Мрію можна визначити як мету, бажання, прагнення, потреба, нужду. Мрія це не просто «хочу, значить буду». Для того, щоб досягти своєї мрії потрібно старанно працювати, працювати не покладаючи рук, і в першу чергу над собою, своїм лінивством. Щоб мрія перетворилася в реальність необхідно чогось хотіти з такою великою силою, щоб все життя брала обертів навколо предмета мріяння.

Є точка зору про те, що думка матеріальна. Тобто вона потрапляє в космос (як висловлювалися великі філософи). З цього виходить висновок, що про свою мрію потрібно постійно думати, буквально дихати нею і прагнути, щоб одного разу з простих думок вона втілилася в життя, стала чимось реальним, що можна помацати або відчути.

Мрія – це те, що веде людину по життєвому шляху. Мрія – це точка-орієнтир, яка задає напрям життєвого руху, робить шлях людини більш цікавим і повним змістом. Мрія – це центральна мішень, як у грі дартс, де всі дії людини повинні бути спрямовані на те, щоб потрапити в десятку.

Відвести людину від життєвого шляху мрія може лише в тому випадку, якщо вона фантастично нереальна і зі здоровою точки зору нездійсненна. В такому разі виходить, що людина марно мріє про щось, що йому не дано, дарма розтрачує себе на марні мрії. Висновок такий, що мрія може як допомагати, так і заважати людині, тому важливо, щоб вона була виваженою і не відірваною від реального життя.

4,6(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ