М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишите без окончания просто у меня такое

👇
Ответ:
tttttrrr
tttttrrr
19.10.2022
Пiдберёзник,вiзник, перехiдник, обхiдник, нетяма, перекупник, пiдслiдник, пiдлиток, вiдтiнок
Как-то так. Пойдёт?
4,7(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
cherrychampagne
cherrychampagne
19.10.2022
Володінням мовою людина відрізняється від інших живих істот. Приходячи у світ, кожен із нас потрапляє в атмосферу мови, у ній живе і розвивається. За до мови ми пізнаємо навколишню дійсність, здобуваємо знання, набуваємо здатності оцінювати явища життя, формуємо свій світогляд, вчимося планувати свої вчинки, аналізувати їх, передбачати можливі наслідки. Тільки через мову людина може сприймати й усвідомлювати думки, почуття і дії інших людей, доводити до їхнього відома результати власної мислительної діяльності, реалізовувати свої інтелектуальні можливості. За до мови люди спілкуються між собою, узагальнюють свій досвід, нагромаджують знання і передають їх один одному. Мова, отже, є дійовим інструментом формування людської особистості. 

Набуті людьми знання не зникають, вони нагромаджуються, передаються з покоління в покоління. Така передача духовних надбань, на яких базується культура, здійснюється за посередництвом мови. Внаслідок цього формується і розвивається впродовж століть і тисячоліть історична спільність людей, що має назву народ. 

Народ і його мова невіддільні одне від одного. Народ створює мову, а мова забезпечує існування народу. Народ живе доти, доки живе його мова. Людина, яка зрікається своєї мови, вбиваючи її у своїй душі, чинить злочин, зраджує ті незчисленні покоління наших попередників, які створили і зберегли для нас наш найбільший скарб — рідну мову як невичерпну скарбницю їхнього досвіду. Зберегти і примножити цей скарб — святий обов'язок кожного. 
4,4(65 оценок)
Ответ:

Объяснение:

  У мене є найкращий друг на ім’я Артем. Артему вже п’ятнадцять років. І я ним по-справжньому пишаюсь. Артем має чимало гарних якостей. Він дуже хороший друг, чемний син, гарний брат. Я в ньому ніколи не сумніваюсь. Але чи можуть такі чарівні риси характеру бути прикладом для гордості Звичайно, так. Але я пишаюсь Артемом не лише через це.

    Безсумнівно, Артем дуже хороша людина. Але чому я все ж таки пишаюся своїм товаришем Я вважаю, що приводом для гордості є його вчинки. Артем є постійним волонтером притулку для собак. Він дуже добра людина, любові та ніжності якої вистачає і на тварин. Мій товариш – це приклад для наслідування. Я мрію навчитися його сердечності та доброті. Я вважаю, що його відданість волонтерській справі дозволяє пишатися ним по-справжньому.

4,7(63 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ