М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ускладнити речення .осiннi ночi в степу довгi й зажуренi.

👇
Ответ:
dasha45da
dasha45da
03.06.2022
Осінні ночі в просторному,безкрайньому степу довгі,холодні й зажурені.
4,7(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
svyara8
svyara8
03.06.2022

Трипільська культура

Ще археологічна культура часів мідного століття, пам’ятники якого розповсюджені на Правобережній Україні та в Молдові. Назва – від с. Трипілля Київської області. Де на при кінці 19 ст. вперше знайдені пам’ятники цієї культури. Основні заняття людей часу трипільської культури – це землеробство і скотарство. Поселення людей того часу являли собою великі глинобитні домівки, побудовані по колу. Велику цікавість являють гончарні вироби (посуд, модельки житлових будинків, фігурки тварин). У період свого розвитку між 3500 та 2700 Рур. до н. е.

Трипільці жили великими селами по 600 – 700 чоловік. У довгих та вузьких спільних оселях кожна сім’я займала власну, розгороджену на кімнати, частину житла. Орнаменти на череп’яному посуді являв собою поєднання плавних візерунків жовтого, чорного та білого кольорів. Це свідчить про магічні ритуали та віру в надприродні сили, що панували в їхній культурі. Трипільцям теперішні люди зобов’язані появою дерев’яного плуга, свердлом для пророблювання отворів у камені та дереві. На 2000 р. до н. е. трипільська культура перестала існувати. Частину їх покорили степові племена, решта зникла у північних містах.

Виникнення рабовласницьких держав на території сучасної України: державні об’єднання кіммерійців, таврів та сарматів. Скіфське царство. Грецькі міста – держави Північного Причорномор’я.

4,6(85 оценок)
Ответ:
Tatynm
Tatynm
03.06.2022

Які ж позитивні й негативні наслідки захоплення комп'ютерними іграми? Ну, почнемо з позитивних, наприклад: деякі ігри мають певний сенс; бувають інтелектуальні ігри, яки вчать нас чомусь новому; комп'ютерні ігри виховують в нас такі риси як - уважність, здатність мислити логічно тощо. Тепер поговоримо про негативні риси, більша частина підлітків проводе великий час у дома через, а це призводить до боязні навколишнього середовища, також, віртуальні ігри псують зір. Я можу зробити висновок, що грати у них можна, але треба пам'ятати про активні ігри, наприклад з друзями у дворі.

4,4(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ