М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Зробити звукову схему слів; заєць, постелю,подушку, вушко

👇
Ответ:
hakimjon232
hakimjon232
30.04.2021
Заэць[ з а й е ц` ]   - о = о =   5 букв, 5 звуків, 2 склади (за-эць)
Постелю [ п о с т е л` у]   - о - - о = о  7 букв, 7 звуків, 3 склади (пос-те-лю)
Подушку [ п о д у ш к у]   - о - о - - о  7 букв, 7 звуків, 3 склади (по-душ-ку)
Вушко [ в у ш к о]   - о - - о  5 букв, 5 звуків, 2 склади (вуш-ко)
4,8(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aleksandrovadia1
aleksandrovadia1
30.04.2021

Якою постає людина 21 століття? Освіченою, інтелігентною, вільною? Які значення мають ці слова? Освічена людина- це людина з певною сумою знань і здатністю їх осмислювати, аналізувати, робити висновки. Інтелігентна людина, яка ще має до цього моральні та духовні якості.А яка ж вільна людина? Вільна людина керує своїм життям, чинить на свій власний розсуд і сама перед собою несе відповідальність за свої вчинки, і не чекає, коли приймуть рішення за неї.

Чи може людина, позбавлена здорового глузду, людина, яка не знає ціну власних мовливостей бути вільною? Я вважаю, що ні.Чим більше людина знає, тим вільніша вона в одній чи іншій думці, тим вільніша вона в свої планах на майбутнє. І з вислівом Вергілія:» Чим освіченіша людина, тим вона вільніша», - я повністю згодна.

У п’єсі «Ярослав Мудрий» Іван Кочерга будує всі події навколо образу князя Ярослава і його боротьби з різними перешкодами. Ярослав постає людиною мудрою, освіченою, на плечах якої лежить доля розвитку Київської Русі.Мудрість Ярослава- в прагенні до знань, до культури, до освіти народу. Ярослав створює перші закони «Руської правди», будує храм на честь Божої Матері.Сильним духом і волею, князь зміг прийняти гідне рішення для свого народу, тим самим довевши свою незалежну і вільну особистість.

Долю освічених жінок змальовує Ольга Кобилянська. В повісті «Людина», де головною героїнею виступає дівчина Олена, ми можемо побачити приклад освіченості та незламності духу. Олена багато читає, полюбляє музику, тонко відчуває природу.

«В мені живе любов до свободи і непохитна рішучість не дати накому себе поневолити, ніколи не схилити своєї голови, коли проти цього протестує моя совість», -каже Олена.

Дівчину відмовляли і казали, що головне в жіночому житті сидіти з родиною і « не висовуватись». Але Олена не така. Вона має свій вибір, якого дотримується до кінця.

Її волю і розум - не можна роз’єднати. Прототипом героїні твору, на що вказують щоденники Кобилянської, була сама авторка твору, яка прагнула до світла, сонця, повнокровного життя. Її ідеал-жінка освічена, інтелігентна, дівчина з високими духовними запитами. Такою вона створила Олену.

Давайте повернемося до сучасного життя. За Конституцією України усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. А чи спрацьовує цей закон у нашому повсякденному житті?Звичайно, вільна людина-це опора для держави, але чи може людина, яка не знає своїх прав та обов’язків бути вільною? Освічені люди і тим вільні, що вони знають, чого вони гідні, які їхні права, як вони можуть себе захистити та інших. Без освіченої націїї немає державного розвитку. І наша освіта формулює цивілізовану, демократичну молодь. Тому в наших руках - майбутнє України. І ми повинні зробити все, щоб нація була освіченою, бо це великий фундамент для розвитку як і духовних цінностей людини, так і розвитку всієї країни.

як то так

4,4(50 оценок)
Ответ:
dima1015
dima1015
30.04.2021

Г: - Привіт, Марічко! 

М: - Й тобі привіт, Ганнусю! Як же я рада тебе бачити! 

Г: -Так, де б ми ще зустрілися, якби не в цій крамниці. 

М: - Та й не кажи. Дивно це, в школі були найкращі подруги, а вже майже п'ятнадцять років як не бачилися, хоч і обіцяти під час випускного вечора телеіонувати одна одній. Як ти? Як справи? Я чула ти заміж вийшла. 

Г: - Та це вже було 12 років тому. А зараз в мене вже двоє синів, одному 3 роки, другому дев'ять. А чи є сім'я в тебе?

М: - В мене лише дванадцятирічна донька.

Г: - А чоловіка хіба не було?

М: - Був, але покинув нас, вибач, не хочу про це згадувати.

 Г: - Вибач, будь ласка. Я не знала. 

М: - Нічого. все вже в минулому.  А де ти працюєш? 

Г: - Як і мріяла, я лікар-педіатр в районній лікарні.

М: - Яка ти молодець, пішла все ж таки до своєї мрії, а я пам'ятаю й зараз як в одинадцятому класі ти постійно вагалася, чи вийде з тебе гарний лікар чи ні. А я ось працюю вчителькою англійської мови в школі. 

Г: - Але ж ти мріяла бути перекладачем?! 

М: - Та що з того, то було дуже давно. Не вийшло в мене, ось і все.

Г: - Зрозуміло. а когось з наших бачила?  

М: - Бачила нещодавно Павла, пам'ятаєш, він тобі страшенно подобався в старших класах? 

Г:- Не нагадуй, в нього була половина з дівчат нашого класа закохана, а в нього вже тоді дівчина була, не пам'ятаю вже як її звали.

М: - Її звали Ірина, вона за нього заміж вийшла. В них все добре.

Г: - Звідки знаєш?

М: - Кажу ж, бачила Павла нещодавна. Питав до речі про тебе, сказала, що не бачились давно, він здивувався дуже. 

Г: - Зрозуміло. А я дуже часто згадую наш клас, як ми з тобою сиділи на першій парті й всеодно непомітно списували контрольні, пам'ятаю що сми завжди сміялися, т постійно жартувала, за що вчитель фізики часто виганяв нас з класу.

М: - Я теж це пам'ятаю, а особливо як ми кілька разів усім класам втікали з уроків. Шкода зараз класного керівника, що так мучився з нами.

Г: - Так, Валерій Миколайович гарний був вчитель і людина теж гарна, завжди нас розумів, до Я чула, він усе ще працює?

М: - Так, ми з ним працюємо в одній і тій ж школі.

Г: - Зрозуміло. Вибач, Марічко, мені вже бігти треба. Була рада тебе побачити. Буду рада зустрітися ще. Ось мій номер та адреса, сподіваюсь ти зателефонуєш, або прийдеш в гості.

М: - неодмінно, бувай!

Г: - Не кажи бувай, бо так ми п'ятнадцять років тому сказали одна одній на випускному вечорі. Тож до зустрічі!

М: - Звісно. До зустрічі! 

Вибач, нічого кращого не можу придумати) 

 Г: та М: репліки за іменами дівчат щоб не заплутатися коли складала діалог, М - Марічка, Г - Ганнуся

4,7(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ