Відповідь:
Пояснення:
Не хотів(присудок) він(підмет) ходити(присудок) в ліс(обставина) мабуть(сполучник) боявся(присудок) диких(означення) звірів(додаток).
Цієї ночі(обставина) наснився(присудок) дивний(означення) сон(підмет) від вовка(додаток) тікав(присудок) наляканий(означення) барон(підмет).
Я(підмет) не можу порушити(присудок) слово(додаток) тому що(сполучник) це(підмет) зруйнує(присудок) мою(означення) честь(додаток).
(Сполучники — це службова частина мови, яка служить для зв'язку однорідних членів речення та частин складного речення. Сполучники не мають власного лексичного значення і не виконують у реченні граматичну роль.)
Старший (за становищем), гірший, старіший (за віком), менш мокрий, більш віддалений, найбільш здібний, вужчий, щонайдальший, найтовстіший (стосується лише осіб), кращий, багатіший (стосується лише матеріальних цінностей), менший, менший, більш відданий, менш досвідчений, якнайдорожчий, ближчий, найменш грамотний.
Пояснення 1: поганіший замінимо на гірший; менш мокріший замінимо на менш мокрий; найбільш здібніший замінимо на найбільш здібний; вузьчий замінимо на вужчий; маліший замінимо на менший.
Пояснення 2: деякі прикметники можуть мати паралельні форми вищого ступеня порівняння - з суфіксом -іш- та з суфіксом -ні-, які часто відрізняються відтінками лексичного значення. У даному завданні такі слова є. Старіший (за віком) і старший (за становищем), багатіший (стосується лише матеріальних цінностей) і багатший (стосується і змісту), товстіший/найтовстіший (стосується лише осіб) і товщий/найтовщий (стосується і предметів).
Саме тому я так люблю українську мову.