М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leramilver
leramilver
11.10.2020 04:12 •  Українська мова

Твір за що я люблю українську мову не з інету на 1 ст можна менше

👇
Ответ:
metior
metior
11.10.2020
Українська мова - один із символів нашої держави. Вона признана однією із наймилозвучніших мов світу. Ще з малечку мама вчила мене говорити по-українськи. Я пишу, читаю та розмовляю українською мовою і вважаю, що це є повага до людей, які зробили значні вчинки для нашої неньки України. Серед них найвизначніші: Володимир Великий, Богдан Хмельницький, Леся Українка, Тарас Шевченко. Та все ж є слова-паразити , які засмічують нашу чудову мову . Це є неповага до рідного слова. Так робити не можна. Кожен українець повинен любити і шанувати рідну мову. 
Саме тому я так люблю українську мову.
4,7(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Пояснення:

Не хотів(присудок) він(підмет) ходити(присудок) в ліс(обставина) мабуть(сполучник) боявся(присудок) диких(означення) звірів(додаток).

Цієї ночі(обставина) наснився(присудок) дивний(означення) сон(підмет) від вовка(додаток) тікав(присудок) наляканий(означення) барон(підмет).

Я(підмет) не можу порушити(присудок) слово(додаток) тому що(сполучник) це(підмет) зруйнує(присудок) мою(означення) честь(додаток).

(Сполучники — це службова частина мови, яка служить для зв'язку однорідних членів речення та частин складного речення. Сполучники не мають власного лексичного значення і не виконують у реченні граматичну роль.)

4,8(35 оценок)
Ответ:
nushales
nushales
11.10.2020

Старший (за становищем), гірший, старіший (за віком), менш мокрий, більш віддалений, найбільш здібний, вужчий, щонайдальший, найтовстіший (стосується лише осіб), кращий, багатіший (стосується лише матеріальних цінностей), менший, менший, більш відданий, менш досвідчений, якнайдорожчий, ближчий, найменш грамотний.

Пояснення 1: поганіший замінимо на гірший; менш мокріший замінимо на менш мокрий; найбільш здібніший замінимо на найбільш здібний; вузьчий замінимо на вужчий; маліший замінимо на менший.

Пояснення 2: деякі прикметники можуть мати паралельні форми вищого ступеня порівняння - з суфіксом -іш- та з суфіксом -ні-, які часто відрізняються відтінками лексичного значення. У даному завданні такі слова є. Старіший (за віком) і старший (за становищем), багатіший (стосується лише матеріальних цінностей) і багатший (стосується і змісту), товстіший/найтовстіший (стосується лише осіб) і товщий/найтовщий (стосується і предметів).

4,7(14 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ