М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Azerb1
Azerb1
17.01.2020 13:00 •  Українська мова

Письмо учительнице на украинском языке

👇
Ответ:
Асият27
Асият27
17.01.2020
Добрий день , Юлія Вікторівна ! 
Пише вам ваша учениця , Вікторія.Я дякую вам за те що ви навчили всього що вміли самі.Я коли вас споминаю то мені на душі стає сумно. Я б хотіла повернутися в той час коли ви нас вчили . Я думаю що ви за нашим класом теж сумуєте.Я бажаю вам щастя , здоров*я щоб усе що ви хочете збувалося!
4,6(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sarababy777
sarababy777
17.01.2020

Займенники поділяються на дев'ять розрядів.

1. Особовими називаються займенники, які вказують на осіб, інших істот, предмети, явища, поняття: я, ти, він, вона, воно, ми, ви, вони. Всі особові займенники змінюються за відмінками й числами; займенник він змінюється і за родами.

2. Зворотним називається займенник себе, який вказує на того, хто виконує дію. Він не має роду, числа і називного відмінка; за іншими відмінками він змінюється.

3. Присвійними називаються займенники, які вказують на приналежність предмета першій (мій, наш), другій (твій, ваш), третій (його, її, їхній) чи будь-якій (свій) особі.Присвійні займенники (крім його, її) змінюються за родами, числами і відмінками, як прикметники. Займенники його, її є незмінними.

4. Вказівними називаються займенники, які вказують на предмет (цей, сей, той), ознаку (такий), кількість (стільки). Займенники той (отой), цей (оцей), такий (отакий)змінюються за родами, числами і відмінками, як прикметники. Займенник стільки змінюється лише за відмінками.

5. Означальними називаються займенники, які вказують на узагальнену ознаку: всякий (усякий), весь (увесь, ввесь), кожний (кожен), інший, сам, самий. Вони змінюються за родами, числами і відмінками, як прикметники.

6. Питальними називаються займенники, які містять у собі запитання про особу (хто?), предмет (що?), ознаку (який? чий? котрий?), кількість (скільки?). Займенники хто, що, скільки змінюються за відмінками, який, чий, котрий - за родами, числами і відмінками, як прикметники.

7. Відносними називаються займенники, які виконують роль сполучних слів для приєднання підрядних речень до головних. Це ті ж питальні займенники, але без питання.

8. Неозначеними називаються займенники, які вказують на неозначену (невідому) особу, предмет, ознаку, кількість: дехто, дещо, хто-небудь, що-небудь, якийсь, будь-чий і под. Вони утворюються від питальних додаванням часток казна-, хтозна-, будь-, -небудь, аби-, де-, -сь.

Неозначені займенники мають ті ж морфологічні ознаки, що й питальні займенники, від яких вони утворені.

З частками казна-, хтозна-, будь-, -небудь займенники пишуться через дефіс, а з частками аби-, де-, -сь - разом: казна-хто, хтозна-чий, будь-який, скільки-небудь; абиякий, дещо, хтось. Якщо між часткою і займенником є прийменник, то всі три слова пишуться окремо: аби з ким, будь для кого, хтозна в чому.

9. Заперечними називаються займенники, які вказують на відсутність особи, предмета, ознак, кількості: ніхто, ніщо, ніякий нічий, ніскільки. Заперечні займенники мають ті ж морфологічні ознаки, що й питальні займенники, від яких вони утворені за до частки ні. З часткою ні займенники пишуться разом. Проте якщо між часткою і займенником є прийменник, то всі три слова пишуться окремо: ні до кого, ні для кого, ні в якому і ін.

4,8(58 оценок)
Ответ:
yfyfhvfyf
yfyfhvfyf
17.01.2020

План.


1. Найстаріший вовк – Сіроманець.


2. Пригода біля озера.


3. Чепіжний у воді.


4. Великий вертоліт з області.


5. Сашко не пішов до школи.


6. Зустріч із Сіроманцем.


7. Нове житло вовка.


8. Чепіжний риє яму.


9. Тривожні дні друзів.


10. Сашко дізнається про сліпоту вовка.


11. Сіроманець у пастці.


12. Сміливий Сашко рятує вовка.


13. Втеча Сіроманця.


14. Розмова із вчителькою.


15. Сашко та Галя у лісі.



16. Прихисток на полігоні для Сіроманця.


17. Люта зима.


18. Знесилений вовк.


19. Льотчики знайшли Сіроманця.


20. Сіроманець серед людей.


21. Вовк рятує Андрійка.


22. Неспокій вовка.


23. Розмова Сашка з Чепіжним.


24. Сіроманець повернувся!



25. Дорога до лікарні.


26. Сашко у лікарні.


27. Собаки та вовчий інстинкт.


28. Пропав Сіроманець.


29. Сон вовка.


32. Знову зустріч зі Сашком.

4,6(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ