М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Hause1
Hause1
30.10.2022 17:09 •  Українська мова

Визначити будову слова баранчик, жартівник, премудрий, житловий.

👇
Ответ:
Amana95
Amana95
30.10.2022
Баран-корінь, ч, ик -суфікси; закінчення нуьове
жарт-корінь, ів, н, ик -суфікси закінчення нуьове
пре- префікс, мудр-корінь, ий-закінчення
жит-корінь, л, ов -суфікси, ий-закінчення
4,8(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Нияз2014
Нияз2014
30.10.2022
Твір на тему «весна прийшла»

прихід весни можна вгадати за ароматом свіжості, який є її. так і кажуть: «у повітрі пахне весною». запахи весни бувають різні. спочатку, коли тане сніг, весна пахне м'якою вогкістю. по дорогах біжать струмочки, з дахів краплі. перестук крапель чути звідусіль. іноді з гуркотом відриваються від дахів, та розбиваються на асфальті підталі крижані бурульки. з кожним ранком все помітніше, як меншає на вулиці снігу та льоду.

потім, коли сніг майже зійде, весна пахне мокрою землею. це означає, що грунт відтанув після холодів та оживає. напровесні на вулиці ранком стоять густі тумани. під їх покровом крізь землю тихенько пробивається перша зелена травичка. щоранку помічаєш, що її стає все більше. озирнутися не встигнеш, як свіжа трава одягне землю в нове зелене убрання. а ще тиждень тому сира земля стояла голою, без єдиної травинки.

навесні знову починають лити часті дощі. вони ще прохолодні, але вже не крижані, як пізньої осені. по ранках ще холодно, а вдень, коли пригріває сонечко, стає тепло. не знаєш навіть , як вдягнутися правильно.

нарешті дерева та кущі. вони готуються до літа. по стовбурах біжать свіжі соки, поступово набухають бруньки. вони розгортаються в перші, ще дуже маленькі та клейкі листочки. перша зелень радує око. в цей час я так радію цим скромним першим проявів весни, як потім влітку не радію навіть найпишнішим квітам.

4,8(66 оценок)
Ответ:
oksaniana
oksaniana
30.10.2022

Багато батьків хочуть, щоб їхні діти більше читали. Але що робити, якщо навіть думка про читання викликає в дитини великий опір? Є багато причин, через які дитина може не любити читання.

Можливо, вона ще не знайшла жанр, який би їй сподобався. Або ж вона надто активна й хоче пограти на вулиці замість читання нудних, на її думку, книг.

Дитина може не любити читати через те, що їй трапляються дуже складні книги. Якщо вона читає невпевнено, ймовірно, вона буде всіляко цього уникати.

Є кілька ів прищепити дитині любов до читання на все життя. Але спочатку потрібно з'ясувати причину, через яку дитині не подобається це заняття:

Дитині нудно. Вибираючи книгу, озирніться навколо й зауважте, що саме цікавить дитину. Що її захоплює або викликає інтерес? Вибираючи книги того жанру, який найбільш цікавий дитині, ви прищеплюєте їй інтерес до читання.

Читання викликає труднощі. Якщо дитина читає невпевнено, почніть з книг, що відповідають рівню її навичок. Використовуйте техніку п'яти пальців, щоб визначити, наскільки добре дитина сприймає текст.

Читання незвичне для дитини. Чи читаєте ви самі книги у вільний час? Якщо дитина не бачить, що читання книг подобається батькам, навряд чи вона сама полюбить це заняття. Подайте дитині позитивний приклад і обговорюйте з нею прочитані книги.

У дитини проблеми із зором. Якщо дитина з труднощами може розглянути літери на сторінці, перевірте її зір. Можливо, для читання їй потрібні окуляри.

Дитині не вистачає посидючості. Якщо дитина віддає перевагу іграм, а не читанню, поєднайте ці заняття. Придумайте веселі ігри, в яких необхідно щось прочитати: складіть рецепт нової страви, пошукайте скарби за підказками або зробіть з дитиною вітальні листівки для друзів.

Дитина сприймає читання як нудну роботу. Не змушуйте її читати. Замість цього дайте їй відчути, що читання – це заняття для відпочинку. Читайте вголос, зробіть це заняття цікавим й веселим. Якщо вона запинається або не може прочитати слово, проявіть терпіння. Дозвольте їй читати в зручному для неї темпі.

Тривале читання здається виснажливим. Якщо вона не може довго утримувати увагу, вибирайте для неї книги невеликого обсягу: комікси, дитячі вірші та інші. Читаючи велику книгу, розділіть її на короткі уривки або робіть перерви для обговорення прочитаного.

Під час читання дитина відчуває себе самотньою. Можливо, вона хоче проводити більше часу з друзями замість читання. Запропонуйте їй обмінюватися книгами з друзями. Це може стати хорошою традицією: діти можуть читати разом (можна запропонувати їм читати за ролями) або обговорювати прочитане.

Ми робимо те, що нам під силу та що ми вважаємо корисним. Діти чинять так само, коли справа стосується читання. Мотивуйте дитину до читання, покажіть їй, що це гідне заняття – і вона полюбить читання на все життя.

Объяснение:

Вот крч, надеюсь что

4,5(26 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ