М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

3прислів`я про позитивні риси характеру: )

👇
Ответ:
black95
black95
15.01.2020
Слово сказав, як вузлом зав'язав.Який характер, такі і вчинки.Якщо хочеш дізнатися характер людини, постав його в начальники.На вигляд тихий, та характером лихий.Характер загартовується у праці.Людина без твердого характеру, що пружина без гарту.Людина без характеру що хліб без солі. (Алт)Характер людини з першого погляду вгадується. (Удм)Благородство характеру виражається на обличчі. (Лезг)
4,5(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
51201826
51201826
15.01.2020
5. Особлива форма дієслова, що виражає ознаку за дією або станом, і поєднує у собі граматичні особливості дієслова і прикметника 6. Що означає діеслово. 8. Її визначають за закінченням дієслова в третій особі множини 10. Буває дійсний, умовний, наказовий По вертикали 1. Дієслова можуть вживатися у минулому, теперішньому чи часі. 2. Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити?що? 3. Особлива незмінювана форма дієслова, що називає додаткову дію або стан і відповідає на питання що роблячи? що зробивши? 4. які функції реченні дієслово найчастіше виконує у реченні. 5. Зміна дієслів за особами, часами і числами називається 7. У реченні прикметник найчастіше виступає як. 9. Розділ граматики в якому вивчаються явища, що характеризують граматичну природу слова як граматичної одиниці мови
4,4(9 оценок)
Ответ:
Gotaur
Gotaur
15.01.2020
Почуття
1. Психічні й фізичні відчуття людини. Виникнення рис характеру дитини залежить від багатьох обставин її життя, але певне значення мають і почуття .
Експериментатор владний і над такими почуттями, як голод.
Здатність відчувати, сприймати навколишнє середовище. Припустімо, що кожна істота тому почуває. Що її первісні частки наділено всі почуттями 

Відчуття

2.Те саме, що відчуваєш. Відчуття болю; Відчуття дотику.

 Здатність відчувати, сприймати явища навколишнього світу. 

Чуття

3.Здатність відчувати, сприймати зовнішні подразнення; фізичний стан, свідомість; інстинкт істот: органи чуття, зорові чуття, шосте чуття.



4,7(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ