Що в нашому житті означає краса? І про яку саме йдеться мова? Краса зовнішня, чи духовна? Не так часто, в загальній складності на шкільних уроках, ми ставимо собі таке питання – що важливіше, бути красивим зовні, або ж проміняти красу тіла на внутрішню красу? Це чимале питання хвилювало багатьох знаменитих письменників і поетів. І думки не завжди були схожі.
Хоча всі завжди стверджують, що внутрішній світ важливий своєю чистотою і красою. І все ж, ніхто не захоче дізнатися про твою внутрішню красу, якщо ти виглядаєш зовні негарно.
Саме тому не можна стверджувати з усією впевненістю та завзятістю, що краса – анітрохи не важлива в світі людей. Адже саме наш світ створює уявлення про красу. А тому, як би це не було сумно, красота духовна поступово відходить на задній план.
Відповідь:
Усі знають,що кожна людина індивідуальна — та має свій тяжкий характер. У цій повісті описується саме найпоширеніші види. Такі як гордість,заздрість,жорстокість,та інше. Кожна людина по-своєму добра та погана. Важливо друг до друга ставитися добре,та з повагою. Про це і йдеться у цьому творі. Кожна людина проблематична,та треба знайти підхід,до даного характеру,а потім людина сама вам відкриється. Особливо на той час,коли ішла Друга Світова Війна (час коли усе відбувається), у людей були дуже важкі часи,і характери мінялися. Усі були похмурі,сумні. Але зараз усе мирно та спокійно. Яка би людина не була,тяжка за характером,або навпаки, треба знайти підхід,і усе. Так Ніна Бічуя і написала свій твір,і тут,у творі може знайтися і ти.
Пояснення:
ІМЕННИКИ: слова, столітті, шкоди, страждань, людям.
ПРИКМЕТНИКИ: рідним, нещасними.
ЧИСЛІВНИК: двадцять першому.
ЗАЙМЕННИКИ: я, жодного, мною, цьому, яке, їх.
ДІЄСЛОВО: пригадую, завдало.
ПРИСЛІВНИК: ненароком.
ПРИЙМЕННИК: у.
СПОЛУЧНИК: або.
ЧАСТКИ: не, б.
ВИГУК: ой.
ОСОБЛИВА ФОРМА ДІЄСЛОВА (ДІЄПРИКМЕТНИК): сказаного.
ОСОБЛИВА ФОРМА ДІЄСЛОВА (ДІЄПРИСЛІВНИК): роблячи