М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polix2008
polix2008
09.12.2022 23:57 •  Українська мова

Доповідь тему чи модно зараз бути патріотом.

👇
Ответ:
invisiblefibers
invisiblefibers
09.12.2022

Патріотизм – досить цікаве для вивчення явище. Говорячи простими словами, патріотизм означає любов до своєї батьківщини, до своєї країни з боку людини і її внутрішня згода в деяких випадках визнати інтереси країни вище своїх власних інтересів. Не варто плутати патріотизм з націоналізмом, який визнає найвищою цінністю не країну в її різноманітті, в тому числі і національному, а націю.

У сучасному світі існує дуже багато модних явищ і течій. Якщо говорити про Україну, то треба визнати, що найбільш модними тут є скоріше одяг б життя або суспільний статус, а не патріотизм. Серед українців досить багато людей, які бажають нашій країні добра, але це бажання небезкорисливо, адже всі ці люди вважають, що в хорошій країні і їм самим буде добре. Причиною такої ситуації є вплив на Україну західноєвропейських країн і того життя, який панує там. Згідно західноєвропейської ідеї, найголовнішою цінністю вважається людина й її благо, а країна створена для того, щоб це благо людині забезпечувати. З цього виникає ідея про те, що людина не повинна відмовлятися від власних благ та інтересів в ім’я країни, адже це країна створена для її обслуговування, а не вона створена для обслуговування країни. Тому ні про який реальний патріотизм і його моду в Україні не може бути й мови. У той же час, якщо поглянути на держави, які знаходяться на схід України на карті світу, можна помітити, що там патріотизм дійсно більш популярний. Україна знаходиться між двома великими центрами впливу – західна Європа і Росія, кожен з цих центрів впливу нав’язує нашій країні певні ідеї, в тому числі присутність патріотизму з боку Росії або відсутність патріотизму з боку країн західної Європи.

4,6(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

попелом неволі.

2.Свіжі традиції волі, такі свіжі, що часом трудно було відрізнити сьогодні од вчора, підтримували жевріючу під попелом іскру.

3.Старше покоління, свідок іншого життя, показувало ще на долонях мозолі від шаблі, піднятої в оборону народних і людських прав.

4.Пісня волі, споетизованої, може, в дні лихоліття, чаруючим акордом лунала в серцях молоді, поривала її туди, де ще не чуть кайданів, скованих на людей людьми.

5.На широкі бессарабські степи, вільні, без пана й панщини, рвалась гаряча уява й тягла за собою сотки й тисячі...

Подробнее - на -

4,6(73 оценок)
Ответ:
Abdueva
Abdueva
09.12.2022
Нещодавно на уроці української літератури я познайомилась із твором "Таємне Товариство Боязгузів", ценральний персонаж якого, хлопчик Клим, з переляканого школяра перетворився на справжнього героя. Клим Джура боявся усього, дозволяв себе ображати. Але в один день він переміг свій страх і став людиною i сильною, мужньою та відважною. Кожен з нас має страхи, які нівечать наше життя. 1 ми знаємо, як складно перемогти себе. "Боягуз, котрий переміг свій страх - найсильніша людина в світі". Це дійсно так. Якщо ти повірив у себе, у свої сили, впевнено дійшов мети, то ти заслуговуєш поваги. Це означає, що перед нами духовно сильна, незламна та вольова людина, яка завжди отримає те, чого хоче.
4,4(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ