М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Книга вашуленко вправа 243 сторінка 125 треба дописати кінцівку без помилок

👇
Ответ:
millykot2003
millykot2003
08.07.2022
Який клас скажи будь ласка
4,7(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
golgotha
golgotha
08.07.2022

Объяснение:

Дна годівниця врятує декількох птахівбуває, що зимі потрібно всього кілька годин, щоб вступити у свої права - за ніч укриє снігом землю, будинку, даху, дороги, лісу, поля. і всі ми радуємося, що зима наступила й все белим-бело. нам здається, усі задоволені, що всі приховано під снігом. а от птахам, напевно, нерадісно. де ж тепер їм брати корм? і холодно, і голодно птахам, нашим пернатим друзям. на гілках і проводах сидять, нахохлившись, прилітають ближче до людського житла в надії, що тут знайдуть хоч якусь годівлюхто ж може неборачкам-птахам? тільки ми, люди. тільки ми вміємо робити годівниці. тільки ми можемо розвісити їх на околишніх деревах і насипати в них зернятка й хлібні крихти. довідайтеся, які птахи живуть у вашій місцевості, які в них звички, який корм вони їдять. можна зробити годівницю й повісити у дворі, у найближчому парку, саду або в лісі. можна влаштувати годівницю в себе на і або за вікном. спочатку птахи будуть боятися підлітати до неї, але потім звикнути й ви можете ігати, як вони весело скльовують зернятка з дерев'яної дощечки, що ви поставили для них. у дощечки повинні бути бортики, щоб корм не зсипався й дах, щоб його не заносило снігомщо можна насипати в годівницю крім хлібних крихт? просо, овес (можна навіть геркулесовую крупу), пшеницю, кукурудзу. дуже люблять пташки гарбузові й соняшникові насіннячка. для синичок підвісьте на мотузочці шматочок сала. вони впиваються коготками в нього, розгойдуються на ньому як на гойдалці й одночасно клюють його. виглядає це дуже забавно. якщо пташки помітили вашу годівницю і їм частування, то вони будуть прилітати в цю пташину їдальню регулярно. не забувайте підсипати їм корм частіше, буде дуже кривдно, якщо вони прилетять, а їжі немає. зробивши хоча б одну годівницю, ви декільком птахам протриматися в холодні місяці. звичайно, вони не зможуть сказати вам "і", адже вони не вміють говорити. але вони однаково будуть дуже вдячні.

4,6(14 оценок)
Ответ:
mirko20152016
mirko20152016
08.07.2022

Числівник – частина мови, що має статус самостійної. Ця частина мови може позначати кількість предметів, їх порядок або число. Числівник відповідає на питання: який? Скільки? Ця частина мови має певну класифікацію і ділиться на кількісні числівники, збірні числівники і порядкові числівники.

Варто зауважити, що кількісні числівники також включають визначено-кількісні слова і невизначено-кількісні слова. І якщо до першої категорії відносяться такі числівники, як один, два, три і так далі, то друга категорія включає такі числівники: мало,багато, небагато, скільки-небудь і так далі.

Роль і значення числівників в мові людини є досить великим. Числівник – це далеко не просто вираз за до слів арифметичних позначень, це набагато більше. Зрозуміти це можна завдяки різним прикладам. Уявіть, що числівників не буде.

Все в світі рахується за до них, тому без числівників будь-який підрахунок стає неможливим. Це б сильно ускладнило людське життя. Можливо навіть і те, що це б зробило життя людини неможливим. Цілком можна припустити, що за відсутності числівників в мові людини ніколи б не були придумані такі науки, як математика, хімія, фізикаі деякі інші.

Хіба можна уявити сучасний світ без існування цих наук? Безумовно, відсутність цих наук дещо спростило б життя для школярів, але в цілому суспільство постраждало б дуже сильно.

У той час як числівник позначає число, слова, що позначають числа при письмовій мові дуже часто замінюються цифрами. Цифри дуже зручні, їх використання часто зручніше, ніж використання слів. Цифра – це один символ, слово зазвичай має більше символів. Тому з метою економії часу та письмового простору люди досить часто замінюють словами цифрами.

Ще одна цікава перевага цифр порівняно зі словами полягає в тому, що цифри зрозумілі представникам різних народів, кожен з яких має свою власну національну мову. Слід обов’язково бачити різницю між настільки цікавим числівником, яке являє собою частину мови, що має ознаки одночасно прикметника та іменника, і цифрою. Це не одне і те ж, плутати числівник і цифру ні в якому разі не можна.

Все вищесказане, безумовно, підтверджує те, що числівник – це дуже цікаве мовне явище. Ця частина мови здатна викликати в учнів величезний інтерес до її вивчення. Зв’язок між числівником, як частиною мови, і цифрами досить цікавий сам по собі і гідний пильної уваги.

4,6(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ