М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kitsova
kitsova
25.07.2022 17:53 •  Українська мова

Скласти речення-звертяння з словами шановний,любий, дорогий, коханий.

👇
Ответ:
Камила070
Камила070
25.07.2022
Шановний учень,виконуй домашнє завдання!
4,7(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Makar198043
Makar198043
25.07.2022
ВИРІШАЙ ЩО БУДЕШ ПИСАТЬ Людина поділила всі частини мови на головні й другорядні. Тепер перші – величаються й задирають ніс, а другі скромно відсиджуються на задньому плані. А мені хочеться віддати належне саме останнім трудягам – службовим частинам мови

До них ставляться непомітні союзи, частки й приводи. Ці коротенькі слова навіть не є членами пропозиції, от так обділила їхня мудра людина. Але саме вони стануть сполучним або навпаки поділяючою ланкою, коли потрібно грамотно побудувати пропозиція

Ну, куди ми без союзів: сурядних і підрядних? Як зв’язати нам прості пропозиції й показати залежність одного від іншого? Одні союзи виконують розділову роль «або, або», інші противительную «але, зате». Це що стосується сурядних, а от підрядні й зовсім указують на тимчасові рамки «як тільки, поки», порівнюють «начебто, немов», ставлять у певні умови «якби, чи».

А куди б ми пішли без приводів? Як би змогли позначити залежність великих іменників від інших слів у пропозиції? Навіть непохідні приводи, такі як «на, в, до, про, через», і ті надають значеннєве навантаження вираженню. А вуж похідні, утворені від самостійних частин мови, і поготів.

Складність у цьому випадку полягає в тому, щоб розібратися, чим є в кожному конкретному випадку слово. Так, «у плині ріки» і «протягом доби». У першому вираженні використовується іменник, а в другому – складовій привід

И, нарешті, частка, здатна внести в пропозицію певний відтінок, додати інтонацію. «Хіба, саме, винятково, чи» – це всі службова частка, що в одному випадку вносить питальну ноту, в іншому – уточнюючу, у третьому – обмежуючу й т.д. А відомі всім заперечливі частки «не й ні» взагалі не мають потреби вкомментариях.

Тепер – Те ви згодні, що мова без службових слів стала б нудна й одноманітна? Часто ми просто не змогли б грамотно виразити свою думку, додати їй потрібну інтонацію й відтінок, не будь у російській мові цих незаслужено скривджених союзів, часток і приводів. Маленькі, коротенькі слівця творять великі справи, і слава їм за це.

Багатство й розмаїтість нашої мови – це не тільки величезна кількість іменників, прикметників або дієслів, але й правильне застосування їхнього лексичного значення, і вчасно вставлене службове слово
4,7(89 оценок)
Ответ:
Регина5111111
Регина5111111
25.07.2022

У майбутньому суспільство поділиться на два світи – дві окремі зони. В першій зоні житиме багата й освічена частина людства. Це буде «чистий» світ із повною автоматизацією. Інша частина (70-80%) перебуватиме в середовищі, схожому на феодальне Середньовіччя – щось на зразок сюжетів фільмів «Божевільний Макс» із Мелом Гібсоном у головній ролі та «Метрополіс» режисера Фріца Ланга – це буде «брудний» світ.

У «чистому» світі пануватиме абсолютна демократія та вільний доступ до всіх благ. А у «брудному» не буде жодних законів – все визначатиме сила.

Перший розміститься в кліматично й екологічно чистих зонах довкола науково-дослідницьких інститутів на гірських або пляжних курортах. Такі зони буде легко захищати від стороннього доступу. Острови в океанах і гірські масиви відведуть під чисті території, а низини континентів залишаться для «брудних» людей.

Головні спеціальності будуть дуже загальними, адже робототехніка й штучний інтелект зможуть повністю забезпечити всі потреби.

Основними напрямками стануть лінгвістика й історія. Лінгвістика – транскодування змісту в символи. Тобто людські мови, математика і програмування, а також фінанси й бухгалтерський облік − усе це потрапляє під поняття лінгвістики.

Другим напрямком буде історія − концентрація знань про політику, бізнес, природознавчі науки, астрономію тощо. Люди досліджуватимуть світ і динаміку його змін, аби зрозуміти, як опинилися там, де є зараз.

Люди майбутнього інколи цікавитимуться, яким був освітній процес у минулому. Буде створено спеціальні музеї, де відвідувачі зможуть посидіти на лекції та відчути себе студентами минулого століття.

4,8(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ