М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

На укр. мову твір,, улюблені пісні моєї мами‘‘ буду !

👇
Ответ:
Kolodey200453
Kolodey200453
13.08.2021
Моя мама жила в той час, коли саме набувала розвитку масова культура літератури,кінематографу та кінодрукування,не оминула вона й музику. Успішно гастролюють такі співаки як Юрій Шатунов, Алла Пугачова, Філіп Кіркоров,Софія Ротару, Нікіта, Шура. А також групи: "Ласковий май", "Руки вверх", "Август" та інші.Саме вони одні з найперших створили хіти, котрі актуальні й досі. Їх пісні співають й дотепер, згадуючи безтурботне дитинство та юність. На диво вони довподоби й нашому поколінню. Багато школярів і студентів підтримують напрям радянської музики і залюбки її слухають.
Моя мама любила слухати гурт "Мираж", улюбленою композицією була пісня "Снова вместе", гурт "Ласковый май " і пісню "Белые розы",а також полюбляла україномовних співаків серед яких захоплювалася Софією Ротару та її піснею "Червона рута".
У мене дома часто грають хіти 80-90 років. Я вважаю, що тогочасна музика має місце і у наш час. Гарні музичні твори довго писали композитори, детально обдумуючи кожне слово та його змістовність, багато часу йшло на процес звукозапису у рядянських студіях. На створення музики витрачали дуже багато часу, але після виходу пісень у світ, результат не змушував чекати. І співак, і композитор розуміли – довготривала праця виявилася плідною.Люди слухали ,співали,переспівували та просто насолоджувалися хітами свого часу.
Ми маємо пам'ятати про період, коли музика почала набувати великого значнння в житті наших батьків, а згодом і кожного наступного покоління людей. Радянська музика – якісна музика.
4,4(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
qwert1520
qwert1520
13.08.2021
Багато дітей вважають себе дорослими і сприймають поради батьків або інших людей як приниження себе.Але на мою думку,цим людям потрібно навчитися слухати і поважати думку інших людей.Навіть дорослі вчатся один в одного,дають поради,і вважають це простими дружніми стосунками.А для ще не зовсім опитних підлітків батьківська порада знадобиться в житті і ніколи не стане зайвою,адже дорослі лише хотять змінити наше майбутнє в кращу сторону,тому і допомагають важливими порадами,які вже чомусь навчили їх самих в житті.
4,5(17 оценок)
Ответ:
kshevchenko631
kshevchenko631
13.08.2021

Відповідь:

Відносини між батьками і дітьми

Можна віднести до багатовікової проблеми. Скільки існує сім’я сама по собі, стільки часу і існують проблеми в ній. Якщо брати нинішнє, XXI століття, можна сказати, що тут гається найбагатше розмаїття типів сімейних відносин в порівнянні з попередніми сторіччями. У категорію «сімейні відносини» можна безумовно внести пункт про виховання дітей. Адже саме через неправильність вибраної в родині системи виховання і утворюються проблеми і конфлікти між дітьми і батьками.

Звичайно, типів відносин між підлітками і батьками набагато більше, вони різноманітні, і називати їх можна по-різному. Наприклад, у психології виділяють декілька подібних типів:

Автократичний, який ще називають деспотичним або диктаторським, коли підліток піддається тиранії вимог і заборон, йому практично все заборонено, присікаються не тільки спроби самостійно щось вирішити і тим більше поступити по-своєму, але навіть і висловлення власної думки.

Авторитарний, коли самостійність підлітка також істотно обмежена. Правда, він може брати участь в обговоренні питань, що стосуються його проблем, але право робити висновки і щось вирішувати належить виключно старшим.

Демократичний, при якому дорослі визнають, що в житті підлітка є сфери, де він може діяти самостійно. У цьому випадку підліток має право на обговорення і висловлювання власної позиції, проте ж, остаточне рішення завжди залишається за старшими.

Позиція рівності, коли дорослі і підліток включені в ухвалення рішень в рівній мірі.

Ліберальний, при якому підліток сам визначає коло своїх друзів і вибирає заняття. Батьки, звичайно, можуть мати власну думку, але остаточне рішення завжди приймає сам підліток.

Позиція відсторонення – цей тип відносин передбачає «розлучення» батьків з підлітком, відмова приймати участь в його житті.

Ознайомившись з усіма вище перерахованими типами, я можу припустити, що моїй родині притаманний другий тип взаємин, тобто авторитарний. Правда, мені більше до вподоби позиція рівності, де і підліток, і батьки однаково включені в питання про прийняття рішень. І це не просто так. На мій погляд така позиція зближує дитину з батьками і дозволяє їм більше дізнатися один про одного, тим самим даючи меншу ймовірність можливих конфліктів на ґрунті нерозуміння, неуваги і неповаги. Всі інші позиції не здаються мені цілком вірними.

Відносини в родині дуже важливі для обох її сторін. Помилившись у чомусь, можна назавжди зруйнувати життя своїй дитині або ж постраждати самому. Родина для підлітка стоїть на першому місці, поки той формує своє власне «я» в суспільстві. Друзі, товариші, вчителі також відіграють важливу в цій справі роль, але головним критерієм все ж залишається сім’я. Тому неусвідомлено дитина майже завжди переймає точку зору батьків.

Можна довго і багато говорити про проблеми відносин батьків і дітей. Але вони все одно ніколи не будуть вирішеними, оскільки завжди було, є і буде якесь непорозуміння між дітьми і батьками. Цього просто не можна уникнути, так як у людей різного віку, соціального статусу, розумового розвитку і ваги життєвого багажу за плечима не можуть бути однакові інтереси, захоплення, проблеми, теми для розмов і взагалі – поняття про життя.

Пояснення:

4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ