М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ivanmotcrut
Ivanmotcrut
06.03.2020 03:13 •  Українська мова

1)прислівники містяться в усіх словосполученнях рядка: а)стежка праворуч, найглибше море, зробив краще б)йшов навпростець, добре ставлення, коштувати дорожче в)тепліше пальто, стріляв влучніше, робити по-чесному г)дивитися вовком, зібралися вдруге, одягтися тепліше 2)у реченні "хлопець стукнув дверима" пропуск можна заповнити кожним із зазначених прислівників, окрім а)зопалу б)спересердя в)невгамовно г)ненароком визначте розряд прислівників за значенням: прислівники: розряд: 1- вгорі, вниз, звідти а дій 2-наперекір, на зло, навмисне б)місця 3-пішки, навприсядки, напамять в)мети г)причини

👇
Ответ:
Zaharza1
Zaharza1
06.03.2020
Не уверена, но в 1 вроде г, во 2 - в, в 3 - 1.б, 2.г, 3.а
4,5(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Foxamel
Foxamel
06.03.2020
Адам і Єва, альфа й омега (початок і кінець; сутність, основа, найголовніше), вавилонське стовпотворіння (­ вживається на позначення справи, яка не буде завершена, а також на позначення безладу, галасу, метушні), випити гірку чашу (перетерпіти всі випробування, всі неприємності, яка б не була важка справа, виконати її до кінця ), вовк в овечій шкурі (це заздрісна, зла людина, що приховує свої хижі наміри під маскою порядності) всесвітній потоп (інколи вживається, коли йдеться про затоплення, сильну зливу), голос волаючого в пустелі (вживається як даремний заклик до кого-небудь, залишений без уваги, без відповіді ) дерево пізнання добра і зла (вживається, коли хочуть попередити про можливість скоєння гріха) , закопати талант у землю ( вираз означає не лише невикористання своїх можливостей, грошей, а й здібностей (талантів), втрату їх, а це значить — не догодити Богові), за сімома замками ( уживається на позначення чогось далекого, неприступного, неможливого для користування) , іти на Голгофу (іти на важку, часом безнадійну справу, страждання за когось), кінець світу (вживаються в перебільшенні чогось, особливо при жартівливо-іронічному зображенні сварки, безладдя, стихійного лиха), не хлібом єдиним живе людина (для людини не головне бути ситою фізично, жити в достатку, бо є в житті інші, важливіші цінності — духовні).
4,6(10 оценок)
Ответ:
MashaTears1
MashaTears1
06.03.2020
1. я вважаю,що екзамен з мені пощастить здати прекрасно.  2. у зустрічівзяли участь поети і письменники різних поколінь.  3. у франціїрозроблено найнадійныший у світі атомний реактор.  4. під часжнив працюючим комбайнерам доводиться працювати і вдень, і вночі безвідпочинку.  5. згадуючидитинство, я бачу    перед   очима   батьківську хату.  6. нам ніщоне заважало зустрітися тут ще раз.  7.повертаючись додому я побачив, що  хвіртка   зачинена, і мені довелося йти.  8. можливо, нанаступний рік пощастить мені зібрати більше матеріалу для книги. 
4,8(92 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ