Объяснение:
28 листопада о 16:00 Київ вшанує хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.
У цей день у столиці обмежать проведення заходів розважального змісту в будь-яких форматах. На території усього міста приспустять або вивісять із траурною стрічкою Державний прапор України. Кияни також долучаться до загальноукраїнської акції «Запали свічку».
У четверту суботу листопада у столиці відбуватимуться скорботні молитви, церемонії покладання квітів і встановлення лампадок. Зокрема, на території Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (вул. Лаврська, 3), до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років на Михайлівській площі та інших пам’ятних місцях.
В онлайн-форматі та соціальних мережах триватимуть інформаційні, просвітницькі та інші тематичні заходи під загальним гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду». Тематичні уроки, виховні години, лекції, меморіальні заходи, книжкові та фотовиставки пройдуть і в освітніх закладах Києва.
До 6 грудня в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих м. Києва організовано книжкову виставку «Трагедія незнищеної волі».
27 листопада в Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» пройде захід із вшанування пам’яті жертв голодоморів із демонстрацією фільму та лекцією Юрія Граждана.
Також в онлайн форматі на вебсайті Державного архіву м. Києва можна ознайомитись із архівними документами «До роковин вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні».
1)Ліс гомонів про те, що скоро зима, що замовкне він без птахів, які відлетять у вирій, що опустіє він без звірів, які сховаються в нори.
2) Чоловік пильно дивився на Савку, (як саме?) немов хотів побачити, (що?) що в нього під пальтом з дешевого сукна і під шапкою з довгими вухами
3) Коли мій колега на планерці отримує термінове завдання, то летить на вокзал,щоб швиденько відписатися
4) Мабуть, вперше за останні місяці подумала, що не здамся, що відбудую замок, що зроблю його міцним і довговічним не тільки для себе, а й для тих, хто житиме потім і потім
5) У садку панує урочиста й замислена тиша яка мимоволі примушує прислухатися до того шо діється у твоїй душі
6) А правду каже приказка стара: тоді є щастя-втіха, коли своя у тебе стріха, а під чужою не шукай добра
[с' о г о д н' і]
Пам'ятай - 7 букв
[п а м й а т а й ] - 8 звуків