М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Dmitry228q
Dmitry228q
24.09.2021 05:40 •  Українська мова

Где распространены болота? (чтоб ответ полноценный был)

👇
Ответ:
qwweee
qwweee
24.09.2021
Болота и заболоченные земли широко распространены на равнинах в областях избыточного увлажнения и многолетней мерзлоты. Они занимают свыше 10% территории России. Болота встречаются во всех природных зонах, однако наблюдается достаточно четко выраженная зональность в степени заболоченности территории и распространении разных типов болот. 

Наибольшего распространения болота достигают в тундре, лесотундре и тайге. В тундрах средняя заболоченность составляет не менее 50% общей площади, в северной и средней части Карелии она равна 40-50%, в западно-сибирской тайге возрастает местами до 70-80% (Сургутская низина, Кондинская, Васюганье) . В лесостепной зоне заболоченность резко падает, особенно на Восточно-Европейской равнине. В степной зоне, полупустыне и пустыне заболоченность крайне мала. Резкое снижение заболоченности в южных районах — следствие сухого континентального климата. Здесь болота приурочены в основном к долинам рек. В горах площади болот невелики. 

В зависимости от питания и характера растительности болота делят на три типа: низинные, верховые и переходные. Низинные (эвтрофные) болота имеют грунтовое питание, поэтому сравнительно богаты минеральными солями. На них поселяются растения, требовательные к элементам питания — камыш, рогоз, осоки, зеленые мхи. На низинных болотах могут произрастать ольха и береза. Распространены эти болота в местах выхода грунтовых вод, по берегам озер, по поймам рек во всех природных зонах. Травяные пойменные болота в дельтах Дона, Волги, Кубани называют плавнями. 
4,6(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Сетора11
Сетора11
24.09.2021
Для кожного з нас літні канікули - це найбільше свято, найкращий відпочинок. Звичайно кожен із нас планує своє дозвілля ще заздалегідь. Я,наприклад, замислилася над цим ще на початку вересня та вдосконалювала свої плани протягом усього навчального року, тож тепер маю чітке уявлення про своє літо. Мої канікули будуть проведені недаремно, я в цьому впевнена! Спочатку я планую поїхати в село до бабусі, яка чекала на мене цілий рік. Там я буду дихати свіжим повітрям, купатися в річці, та до на городі. У селі я буду приблизно місяць, а після цього  поїду  в Карпати, де продовжу своє оздоровлення. Нарешті, останній місяць я проведу в рідному місті, готуючись до школи. Дуже сподіваюсь, що все, що я запланувала, здійсниться!
4,4(65 оценок)
Ответ:
flash64
flash64
24.09.2021
кщо поглянути на державні гімни європейських країн, можна помітити у них деякі загальні тенденції. Велика частина текстів є зверненням до Бога, проханням благословити націю чи її головного представника (короля). Такими є, зокрема, гімни Великобританії, Латвії, Нідерландів, Сербії, Угорщини, Швейцарії. Часто в словах звучать заклики до боротьби — як в італійському, французькому, португальському, польському, румунському гімнах. У державних музичних символахАвстрії, Болгарії, Норвегії та Чехії оспівується краса рідної природи. Самі себе прославляють Іспанія, Росія та Білорусь, натомість у німецькому та бельгійському гімнах йдеться про закон та порядок. Унікальним прикладом возвеличення рідної мови є гімн Молдови. 

Щодо музичних особливостей європейських гімнів, зокрема їх жанрових вирішень, то тут варіантів ще менше: або урочистий хорал, або помпезний марш — в залежності від тексту. Додатковими ознаками наділені лише обрані представники: польська Jeszcze Polska nie zginela має відчутний вплив мазурочних ритмів, а мелодії чеського та словацького творів пронизують слов’янські пісенні інтонації.

Здавалося б, у такий європейський контекст Гімн України не вписується: важко визначити, до якої групи його зарахувати. Але спробуємо розібратися. Про що йдеться у тексті нашого гімну? Він —пророцтво про щасливу долю, яку колись неодмінно матиме Україна. Коли вороги самоліквідуються, український народ реалізує свою найбільшу мрію і буде сам господарювати на своїй землі. Але за свободу, головну цінність нації, люди віддадуть усе, що мають.
4,5(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ