Власне висловлювання у форматі зно на тему: київ - місто великих можливостей. тут живуть відомі актори, письменники, полі кажуть, що найбільшого успіху досягають не корінні мешканці столиці, а приїжджі, особливо вихідці із села.
Столиця України являється епіцентром подій нашої країни ,тут зосереджені найбіль важливі установи,мешкають найвпливовіші та найвідоміші люди,саме в Києві найбільше можливостей для кар'єрного зросту .Саме це приваблює багатьох молодих людей,котрі шукають де себе можна реалізувати та самовдосконалити. По-перше ,зазвичай саме вихідці із села досягають найбільшого успіху ,адже,на мою думку,їх завжди виховують трудолюбивими та впевненими в собі .Діти із провінції не є золотою молоддю або розбещеними благами цивілізації і вміють шанувати те ,що мають.Не можна не згадати про головного героя урбаністичного роману Валер'яна Підмогильного "Місто" Степана Радченка.Юнак,підкоривши столицю,починає сміло займатися само розвитком,знаходить достойну роботу та задоволений собою. По-друге ,це не означає що корінне населення Києва неуспішні люди .На мою думку,дуже багато в долі людини вирішує виховання ,адже які риси характеру змалку розвинуть у дитині,з такими вона і буде жити все життя.Чудовим прикладом може бути мій дядько,який є трудоголіком та завжди викладається на всі сто.Це до йому стати успішним київським бізнесменом і він вкотре довів,що проводити вільний час за книгами замість посиденьок у забігайлівках точно не соромно . Отже,з вище сказаного можемо зробити висновок ,що тільки риси характеру людини,її погляди на життя ,цінності та пріоритети які вона кладе перед собою впливають на її успішність .
5. Особлива форма дієслова, що виражає ознаку за дією або станом, і поєднує у собі граматичні особливості дієслова і прикметника 6. Що означає діеслово. 8. Її визначають за закінченням дієслова в третій особі множини 10. Буває дійсний, умовний, наказовий По вертикали 1. Дієслова можуть вживатися у минулому, теперішньому чи часі. 2. Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити?що? 3. Особлива незмінювана форма дієслова, що називає додаткову дію або стан і відповідає на питання що роблячи? що зробивши? 4. які функції реченні дієслово найчастіше виконує у реченні. 5. Зміна дієслів за особами, часами і числами називається 7. У реченні прикметник найчастіше виступає як. 9. Розділ граматики в якому вивчаються явища, що характеризують граматичну природу слова як граматичної одиниці мови
Текст-опис про океан з поданими словами пропоную скласти так: Океан - чари природи. Вабить океан своїми безмежними просторами усіх людей на Землі. Як голосно він клекоче та шумить. Ці звуки - музика океану. На піску видніються сліди різних представників живої природи. На хвильках катаються пташки. Хвиля піднімає своїх гостей та перекочує. Здається, що вода грається у квача. Ось одна хвиля наздоганяє іншу та зникає. Згодом з'являється ще одна. Біля океану панує атмосфера спокою та гармонії.
По-перше ,зазвичай саме вихідці із села досягають найбільшого успіху ,адже,на мою думку,їх завжди виховують трудолюбивими та впевненими в собі .Діти із провінції не є золотою молоддю або розбещеними благами цивілізації і вміють шанувати те ,що мають.Не можна не згадати про головного героя урбаністичного роману Валер'яна Підмогильного "Місто" Степана Радченка.Юнак,підкоривши столицю,починає сміло займатися само розвитком,знаходить достойну роботу та задоволений собою.
По-друге ,це не означає що корінне населення Києва неуспішні люди .На мою думку,дуже багато в долі людини вирішує виховання ,адже які риси характеру змалку розвинуть у дитині,з такими вона і буде жити все життя.Чудовим прикладом може бути мій дядько,який є трудоголіком та завжди викладається на всі сто.Це до йому стати успішним київським бізнесменом і він вкотре довів,що проводити вільний час за книгами замість посиденьок у забігайлівках точно не соромно .
Отже,з вище сказаного можемо зробити висновок ,що тільки риси характеру людини,її погляди на життя ,цінності та пріоритети які вона кладе перед собою впливають на її успішність .