Н.в.дві тисячі шісот сорок вісім р.в.двох тисяч шісот сорока восьми д.в.двох тисяч шісот сорока восьми з.в.дві тисячі шісот сорок вісім о.в.двома тисячами шісот сорока восьма м.в.у двох тисяч шісот сорока восьми
Коли я йшов до школи навіть не думав ,що мені так сподобається українська мова.Цей предмет викликає у мене почуття гордості та шани до нашої рідної мови.І я намагаюся якомога краще вивчати та розуміти його. Особливо мені подобаються слова які бувають такі однакові але мають зовсім різне значення.Подобається вживати слова з апострофом наприклад рум'яний,м'який, сім'я.А ще я дуже люблю читати вірші українських письменників деякі просто так зворушують що сльози нагортаються. Одним словом я патріот нашої мови.
⇒Прислів'я та приказки з антонімами: 1. Більше діла - менше слів. 2. Весна красна квітками, а осінь - пирогами. 3. Добрі діти доброго слова послухають, а лихі й дрючка не бояться. ⇒ Прислів'я та приказки з синонімами 1. Біда ходить не одна, а із собою ще й горе водить. 2. Ледар та нероба - їм свято в понеділок. 3. Від дощу не у воду, а від огню не в полум’я. ⇒ Прислів'я та приказки з омонімами А)1. Дівчина без коси не має краси. (коса - зачіска) 2. Коси, коса, поки роса, а як роса додолу, то ми додому. (коса - знаряддя праці) Б) 3. Як кіт з оселедцем панькався! (оселедець - страва) 4 . Усім козак, лиш оселедець не так. (оселедець - зачіска старовинна)
р.в.двох тисяч шісот сорока восьми
д.в.двох тисяч шісот сорока восьми
з.в.дві тисячі шісот сорок вісім
о.в.двома тисячами шісот сорока восьма
м.в.у двох тисяч шісот сорока восьми